Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit csináltok, hogy ne...

Ti mit csináltok, hogy ne legyetek annyira éhesek diéta idején?

Figyelt kérdés

Én még csak 3 napja kezdtem, de már bármire ránézek, az evés jut az eszembe. Eddig tömegeltem, meg ettem azért mellé-mellé is. Most pedig szigorúan betartom a szabályokat, de nagyon éhes vagyok szinte egész nap. A tápanyagok megvannak, azokkal nincs baj, csak ez a mennyiség kb fele annyi, mint tömegeléskor, főleg a ch.

Ti mit szoktatok csinálni, hogy ne legyetek annyira éhesek?


2015. jan. 23. 15:20
 1/7 anonim válasza:
Én fogat mosok, rágózok. De ha nagyon éhes vagyok nem érdekel, csinálok egy salátát főtt tojással vagy eszem túrót. Én ha éhes vagyok akkor szédülök, munkámból adódóan meg nem tudom megtenni, hogy egész nap szédelegjek és ne tudjak figyelni.
2015. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 óránként eszel? Teljes kiőrlésű dolgokat és barna rizst? Csak mert ezek jobban elnyomják az éhséget. Én szoktam egy teát csinálni ha nagyon megéhezek, ezzel még ki tudom húzni azt a max 1 órát ami hátra van a kövi étkezésig (cukrot,mézet nem teszek bele, általába zöld teát iszok). Majd hozzászoksz amúgy, én már 5 hónapja diétázom. :D
2015. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en nem csinaltam semmit, egyszeruen ehes voltam :)
2015. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kezdek félni, sajnos hízékony típus vagoyk, most tömegelek, de a ch-m most se túl sok :D
2015. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbálnék nem tul nagy kaloriadeficitben lenni.

Tobb kardiot csinálnék hogy tobbet ehessek.

Kiprobalnam az átmeneti bojtolest mert sok embernek visszafogja az etvagyát és sokkal nagyobb agadokat ehetnék.

Nem limitálnám hogy miket ehetek és mit nem de nagyrészt olyan ételeket ennék amik jóllakatnak.

Ehhez segitseg: [link]

Ha megkivánnék nagyon valami edességet "nemtiszta" kaját akkor megenném minimális mennyiségben

2015. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4 óránként eszek, mivel keveset tudok csak aludni, ezért van így kitolva az étkezések közötti idő.. Az, hogy néha egyek még plusz túrót, luxus. Pontosan ki van számolva, mennyit tudok költeni kajára.
2015. jan. 23. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Az átmeneti böjtölést kipróbálhatod. Nagyobb adagok jóllakatnak.
2015. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!