Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kicsivel tobb mint fel eve...

Kicsivel tobb mint fel eve jarok le edzoterembe, es el akarok kezdeni vitamint is szedni! Ami nagy hatrany a valasztasomba, lehet rajta nevetni, de nem tudom lenyelni a kapszulat es a tablettat se! Milyen lehetosegek vannak?

Figyelt kérdés
Vitamin

2015. febr. 3. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A kapszulát zselatinból szokták csinálni, ha egy kicsit benntartod a szádban elkezd elolvadni, és könnyebb lesz lenyelni. Ha így se megy, szedd szét, oldd fel a port vízben és idd meg azt.
2015. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
+ a tablettákat el lehet szopogatni (csak a legtöbbnek rossz íze van).
2015. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy marad a kúp :D


Ha ennyire nem megy, szed szét.

2015. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem még a legnagyobb is lemegy víz nélkül. Próbáld meg folyadékkal vagy ha azzal se megy akkor vagy szopogasd el vagy szedd ketté agy ha por akkor old fel folyadékba
2015. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 A kúp szar. Szét kell szedni és fel kell szívni orron át, mint a kábítószert. :D
2015. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél be egyszerre többet, vagy 3-4-et, sokkal könnyebben lemegy. Néha nekem is megakad, ha egyesével eszem, de így simán lemegy.
2015. febr. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kiss Anna Boglárka válasza:
c vitamint (aszkorbinsav néven) lehet kapni kristályos, foyadékban oldható állapotban is!
2015. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!