Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mvm sikernap vicc az egész....

Jackson666 kérdése:

Mvm sikernap vicc az egész. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Semmi videót nem láttam schwarzenegger beszédéről pedig pont ő lenne az est fény pontja lényege. Erre kiról látok videót mindenkiról csak arnoldrol semmit... bezzeg vörös zoli kemény 2 képet megosztott amimind a kettő magárol van és ugyanaz meg egy videot láttam am

in a tejfölös száju vörös zoli beszél... meg olyan video amin bohockodik kati béla meg ako fél millát fizetet hogy arnoldal közös fotót csináljon.. ez a magyar undoritóság mint a legyek a légypapirra minden csicska celeb rajta volt csak arnoldrol nem tudtak egy normális videot csinálni vicc és hányás .. nembeszélve arrol amilyen gyenge igénytelen kinézetű helyen colt az egész ..


2015. febr. 23. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

semmi olyat nem mondott Schwarzenegger ami ne lenne benne a könyvében pl... ha meg ennyire érdekelt, miért nem mentél el?

Szerintem meg az a vicc és a hányás, hogy jöttment senkik így mocskolódnak, olyan emberekre, akik picit többet letettek az asztalra a magyar sport világában, mint te valaha is fogsz...

2015. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pont azért nincs róla videó, hogy aki nem fizetett érte az ne nézhesse meg?
2015. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vörös Zolinak a scitec istenítésétől majdnem összehánytam magam. Nem is értem, hogy lehet így megvenni valakit.
2015. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De kitérdekel a vörös zoki meg a többi cekeb mikor arnold itt van és a sok majmot sztárolják
2015. febr. 23. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze Arnold híresebb, de én vörös zolit is nézem eddig valakinek, de ez már nekem is sok volt. Ilyen xar reklámokat még a kereskedelmi tvken se nyomnak.
2015. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ingyen kéne az, amiért mások fizettek, mi?

És otthon, karosszékben, hogy még fölállni se kelljen, nem hogy elutazni, sorban állni és végig ülni egy műanyag széken az előadást...


Mondd, te milyen ember vagy?

Elárulom, ezzel a hozzáállással soha nem leszel sikeres az életben!

A siker nem jár senkinek, azért kőkeményen meg kell dolgozni és meg kell fizetni az árát.

Te pont ezt a kettőt nem vagy hajlandó megtenni...

2015. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Minek fizessek gondoltam csak nem okyan spurok hogy egy videot közzé tegyenek...
2015. febr. 23. 22:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire érdekel, legközelebb elmész. Miért kéne feltölteni a videót? Ha tényleg ennyit kér egy fotóért, akkor gondolod, hogy hagyja magát filmezni??? Ha ez ilyen egyszerű lenne,senki se menbe el, mindenki inkább megnézné a youtube-on.

A stílusodat meg inkább nem kommentálnám!

2015. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy azzal nem vagy tisztában hogy valószínűleg Arnold nem engedte hogy levideózzák a műsorát. Tehát igen ő úgy gondolja hogy csak a pénzeseké a világ. Így is irdatlan összegeket fizettek neki hogy egyáltalán eljöjjön.
2015. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!