Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításhoz étrend?

Szálkásításhoz étrend?

Figyelt kérdés

Sosem sikerül normálisan összeraknom a kaját, kéne egy kis segítség. Rávettem magam, hogy ne az 1000-1200 kalóriás, nő comment kategóriás női diéták között nézelődjek, úgyhogy most összeraktam egy 1400 kcalosat. Ahogy a címben is van, cél a szálkásítás lenne persze minimális izomvesztés mellett és a lehető leggyorsabban. 165cm/65kg/18L, heti 4x1,5ora crossfit és heti 3x 10k futás.

Kaja:

R:40g zabpehely, 4 tojásfehérje, 15g protein

T:weider 50%os protein szelet, 1 ultra loss shake

E: 150g csirkemell, 40g bulgur, 200g brokkoli

U:4 tojásfehérje(+édesítő), edzés után 30g protein

V:100g csirkemell, 20g puffasztott búza, 150g uborka

Tudom rengeteg ilyen kérdés van, de hátha van itt valaki aki élvezi ha a hozzám hasonló hozzá nem értőket kioktathatja.. ;)



2015. márc. 14. 22:29
 1/3 crudy ***** válasza:
2g/tskg fehérje és kb 3g/tskg szénhidrát, ha ettől fogysz de nem sokat mondjuk két hetente 1-1,5 kg akkor jó ha nem fogysz kevesebb ch ha sokat akkor több
2015. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! szerintem a ch kevés. Én is kb ilyen paraméterekkel rendelkezem (63kg/165cm), és szintén szálkásítok. Én könnyen hízó, nehezen fogyó típus vagyok, tehát én kb 1,5-1,6g/ttkg ch-t viszek be. És én eszem kb annyit, mint amennyit te leírtál, de inkább egy picit többet. És te többet edzel nálam jóval, legalábbis, amit leírtál, aszerint brutál sokat mozogsz, valószínűleg olyan 1,5-ször annyi kalóriát égetsz el mint én. szóval hacsak nem vagy extrém nehezen fogyó típus, én egy kicsit emelném a helyedben a ch-t. Indítsd el olya 2g/ttkg-ról, és nézd meg, hogyan változik a súlyod. Heti 0,5 kg-nál ne nagyon legyen több a fogyás. Még azzal is jár valamennyi izomvesztés.

a fehérjédet is kiszámoltam, sztem kb rendben van.

a lényeg, hogy neked kell kitapasztalnod, hogy hogy fogysz "jó ütemben". Mérd magad (azért túlzásba ne vidd), de ami még fontosabb: nézegesd magad, a tükör nem hazudik, látni fogod, hogy megy-e zsírból vagy nem :)

2015. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elég nehezen fogyok én is úgyhogy megprobalom olyan 120g ch-val kezdeni aztán kiderül.:)

És köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. márc. 15. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!