Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kajálás és pihenés után...

Kajálás és pihenés után nektek is nehezebben megy az edzés?

Figyelt kérdés

Korán megyek dolgozni, és kb 18:30-kor érek haza. Tudok munkában enni, de mikor hazaérek, akkor már igen éhes vagyok. Bekajálok, és hiába várok 1 vagy 1,5 órát, eléggé nehezen megy utána az edzés. Arról nem is beszélve, hogy kaja után, mikor 1 órát pihenek, elég nehezen pörgök fel az edzéshez.

Ti hogyan oldjátok ezt meg?



2015. márc. 18. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem kéne megvárni míg "igen éhes" leszel. Bár tudom, ezt könnyű mondani, én is sokat vergődtem emiatt egy időben, mikor az élethelyzetem nem engedte meg, hogy akkor egyek amikor jólesik.

Viszont, amondó még ha be is tudnád időzíteni, vagy épp nem zabálnád teli magad, akkor is hasonló cipőben lennél. Szóval inkább az időpont az ami gondot okoz, mert már 8kor a kutyának sincs kedve annyira felpörögni. Pláne akkor, ha kora reggeltől fent van az ember. Mondanám, hogy próbálj ki valami NO2 fokozót vagy koffein tablettát, de inkább ne. Esetleg állj rá előtte egy kardió gépre pár röpke perc erejéig. Esetleg egyél csak épphogy valamit és úgy menj le edződni.

2015. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozok ilyesmivel, csak elindulni nehéz :D. Amint beérek a terembe, tudom, hogy hol a helyem. Mert tudom, hogy ott a helyem, hiszen csak így érhetem el a céljaimat.(arról nem beszélve hogy én vagyok annyira elvetemült, hogy este 9kor is benyomok egy dupla adag HB-t :D)
2015. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Testvérem 24 órázás után inkább elmegy reggel mint hogy hazamenjen, kaja, pihenés, különben ott ragadna az ágyban.


Próbáld meg meló után közvetlenül, mielőtt azt veszed észre, hogy egyre többször maradsz otthon.

2015. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem se menj haza. Munkahelyeden mielőtt elmész egyél egy keveset, aztán edzés. Sokkal könnyebb, mint otthonról elindulni, ha már eleve vagy valahol.
2015. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Az lesz, hogy készítek össze valami adag kaját, és munka vége előtt kb 1 órával megeszem. Aztán munka után megyek egyből edzeni.

Köszönöm szépen a tanácsokat!

2015. márc. 18. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!