Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinevetnétek egy kövér lányt,...

Kinevetnétek egy kövér lányt, aki azért jár edzőterembe hogy a futópadon gyalogoljon?

Figyelt kérdés
Az edzettségi szintje jóval átlag alatti, ami elég szégyen mert csak 23 éves. De 1 óra gyaloglástól a futópadon már izzad és liheg. Szóval meg se próbál kocogni, futni, csak rendszeresen eljár gyalogolni. Ti nevetségesnek tartanátok? Vagy felháborítana, hogy sétálgatás miatt befoglalja a gépet, ti meg nem tudtok futni miatta?
2015. márc. 22. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem igazán kéne kinevetni mivel gondolom azért jár oda hogy lefogyjon.
2015. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevetném ki. Amúgy sem használom az ottani futópadokat, mert kimegyek az erdőbe futni.
2015. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne másokkal foglalkozni?
2015. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem szólok be neki ha nem lazsál,telefonálgat,nevetgél,szórakozik.

Ha látni rajta hogy akarja és csinálja,akkor tálán még meg is dicsérem..

2015. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem nevetnének ki, de amúgy a sétáláshoz meg futáshoz mi a jó fenének kell edzőterembe menni?
2015. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyalogolok a futópadon, és 40 perc után olyan "vizes" a pólóm, mint ha vízbe mártottam volna. Senki sem fog kinevetni, csináld nyugodtan.
2015. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%

Én nem nevetném ki, viszont ha szükségem lenne a gépre, akkor azt közölném vele, hoyg tudja, másnak is kellene.

Ha nem kell a gép nekem, akkor maximum segítség miatt szólnék neki, hogy neki jobb legyen, javasolnék pár dolgot, mert a gyaloglás önmagában nem olyan hasznos szerintem.

De egyáltalán nem nevetséges, elmegy a terembe, még ha csak a futópadig is, de ott van és mozog. Nevetséges az amikor a tv előtt tesped valaki és chipset zabál.

Az egy dolog hogy most kövér, de nyilván neki sem jó, ezért akar ezen változtatni, és kinek van joga elvenni a lelkesedését? Senkinek sincs.



Mondjuk én 24 vagyok és vékony, sportos, de gyalogolni nem szoktam se terembe so otthoni futógépen. A szabadban jobb. Na meg a súlyzós edzések teszenk hozzá a jó alakhoz, nem a sok séta. Persze azért az se rossz, de önmagában kevés.

2015. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha a teremben 3 futógép van, akkor nem illilk ott aerobozni. De egyébként tuti nem nevetném ki vagy ilyesmi, én is azért járok terembe, hogy javítsam a fizikumom.
2015. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem nevetném ki, de csak ezért felesleges bérletet venni. Gyalogolni bárhol lehet, ingyen is.
2015. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A teremben, ahova járok csak két futópad van. Ott biztos zavart okoznál, de ahol sok van, ott hajrá! Amúgy mennyire vagy telt?
2015. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!