Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje+Creatin+Szánhidrát...

EXpreSs kérdése:

Fehérje+Creatin+Szánhidrát mikor vegyem be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most kezdtem el komolyabban edzeni és vettem fehérjét, creatint és szénhidrátot. A kérdésem az lenne, hogy melyiket mikor érdemes bevenni?


Későbbiekben még szeretnék Glutamint is venni, arra is szerenték választ kapni.



2015. márc. 26. 16:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy tömegnövelés a cél!
2015. márc. 26. 16:23
 2/4 A kérdező kommentje:
Nah meg az is, hogy az edzés reggel lenne 9-10től kb 12ig
2015. márc. 26. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Így kellett volna kezdeni: multivitamin, izületvédő, fehérje, szénhidrát. Semmi szükséged még kreatinra. Mivel a kajádról semmit nem írtál, én így csak annyit tudok mondani, hogy edzés után fehérje+szénhidrát. Ha már megvetted a kreatint, csinálj egy kúrát.
2015. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A vitamin már régóta megy, izületvédőre eddig nem volt szükségem, mert nem éreztem semmiféle fájdalmat és nem is volt semmiféle problémám...remélem ezután sem lesz.


Kaját csak úgy tudom megoldani, hogy reggelizem aztán edzés, meló...meló közben megint kaja, meló végén megint kaja és ha hazaértem akkor megint. Szóval 4x max 5x tudok enni egy nap! Természetesen megpróbáltam olyan étrendet összeállítani, ami fehérjében és szénhidrátban gazdag, kevés zsírral!

2015. márc. 26. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!