Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zöld Jumbo adagolasa?

PatrikCena kérdése:

Zöld Jumbo adagolasa?

Figyelt kérdés

Mar 2 eve edzek,17 eves 178cm,61kg,kicsit meg vekonynak erzem magam es kene egy kis tomeg..nehezen hizok ezert is valasztottam a jumbot,es eddig ugy szedtem hogy csak edzes utan egybol,3-4 kanallal,az utasitasban 4 van elo irva!A kajam redbe van.De ime a kerdes:Hogy szedjem,hogy ne legyek zsiros..a kerdest azert gondoltam hogy felteszem mert olvastam mar rola rengeteget,hogy 60 kg-s embernek eleg 3 kanallal stb..Varom a segitsegeteket!:)

Legyszi normalis valaszokat adjatok koszonom(Bocsi a helyesirasert)


2015. ápr. 25. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem dobozostul mehet a kukába
2015. ápr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked kell edzés után 30g fehérje. Annyi port mérj ki, hogy ez a fehérjemennyiség benne legyen. A zöld jumboval az a baj, hogy kevés a fehérje benne százalékosan, tehát ha normális mennyiségű fehérjét akarsz ebből szerezni, akkor egy vagon cukrot is megeszel mellé. Az meg nem kell senkinek, még egy nehezen hízónak sem. Neked is elég lenne edzés után 40-50g gyors ch.

Amúgy nem egy tápkiegtől hízol, hanem a napi ÖSSZ! kalória bevitel ami számít! Ha a tápkieggel sem vagy kalória pluszban, akkor nincs fejlődés. Ha meg túl nagy a kalória plusz akkor több zsír jön. De ha 2 éve edzel, akkor ezekkel tisztában vagy gondolom.

2015. ápr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nap közben ne használd. Edzés után elég és kész. Legközelebb pedig fehérjepor és dextróz(szőlőcukor) menjen edzés után.
2015. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeteket:)
2015. ápr. 25. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!