Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz, az az állítás, hogy aki...

Igaz, az az állítás, hogy aki szeret edzeni, az nem edz elég keményen?

Figyelt kérdés

Én szeretek edzeni és fejlődök is. Lehet, hogy valamit rosszul csinálok?

Egyébként ezt az állítást drugsbunny is mondta.


2015. ápr. 27. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. ez egy baromsag.

Ha ugy edzel hogy nem szeretsz edzeni akkor egy szerencsetlen vagy es nem ertem miert edzel egyaltalan

2015. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Én is szeretem. Bár nem mindig, nem mindig ugyanannyira, nem élvezek minden gyakorlatot. De szívesen megyek, utána nagyon jól érzem magam. És úgy általában is jól érzem magam, hogy látom, hogy mennyit változtam, mióta járok. Szerintem egyébként pont az a jó, ha valaki nem muszájból csinálja, hanem azért mert szereti.
2015. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 *Glissade* ***** válasza:

Én szeretek edzeni és valószínűleg nem mindig edzek keményen.

De pont azt szeretem, ha már nehéz csinálni...

Tehát nem tudom, hogy igaz- e...

2015. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem igaz.
2015. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szeretek edzeni, persze vannak gyakorlatok amiket nem szeretek, olyan is amit nem tudok megcsinálni mert fáj (pl. oldalemelés döntött törzzsel, oldalemelés állva viszont megy). Bicepsz-tricepsz edzés kimondottan szeretem. Húzódzkodásból keveset tudok tökéletesen megcsinálni, de minden erőmmel azon vagyok, hogy fejlődjek.
2015. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Van olyan nap, hogy nincs kedvem/nem szeretem csinálni, hát olyankor nem is ér semmit az edzés.
2015. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A testépítésben pont kiütközik az, hogy mely izomcsoportok edzése okoz örömet és melyeké nem. Én utálok combozni, vállazni. Szeretek mellezni és hátazni. És ez meg is látszik. Viszont pont a kérdésben szereplő állítással ellentétesen.
2015. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem.


Általában olyan nem szereti, aki gyorsan és hülyén akar elérni valamit, ezért kötelezőnek és tehernek éli meg termet. Pl.:májusban jut eszébe, hogy kockákra és erekre van szüksége a strandra, mindezt felüléstől és bicepszezéstől várja. Na ő nem fogja szeretni és nem csinálja elég keményen.

2015. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!