Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálékkiegészítőkre...

Milyen táplálékkiegészítőkre van szükség tömegeléshez?

Figyelt kérdés
Multivitamin alap az tudom+ c vitamin, ízületvédő. Ezeken kívül? BCAA, kreatin? És ha az utóbbiakat elhagyom lehet még sikerélményem? Ha számít valamit ektomorf testalkatú vagyok.
2015. máj. 1. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bcaa nem fontos. Kreatin mehet ha gondolod, de anèlkül is lehet fejlődni. Az egész napi össz tàpanyagbevitel szàmít nem egy-két tápkieg.
2015. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Omega3 kapszula, vagy öntős halolaj. Másra igazán nincs szükséged, a többi opcionális. Kreatin-mono éri még meg nagyon, de megvagyok a nélkül is.
2015. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
4%
Semmit mind méreg.Banàn+rizs+tej turmix kész a tömegnövelő:)
2015. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha méreg én már 10szer halott vagyok LOL!
2015. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha nincs meg a fehérje szilárd táplálkozásból, akkor fehérje (savó, vagy tojás, vagy zselatin ebben a sorrendben)

+ a felsoroltakon kívül omega-3

2015. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tyler913 ***** válasza:

Az általad felsoroltak közül csak a multivitamint mondanám alapnak,ízületvédő kezdőként (hacsak nem eleve problémásak az ízületeid) fölösleges,max ha már nyomod egy ideje,évente 1-2 alkalommal érdemes elszedni belőle egy dobozzal. De folyamatosan nem muszáj. A BCAA luxus,a kreatin még megfizethető,de szintén nem kötelező kiegészítő.


Ahogy a többiek is mondták,kaja,kaja,kaja. Az kell rendben legyen,és lesz sikerélményed.

2015. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azokra a kiegészítőkre van szükséged, melyek hiányoznak az étrendedből vagy ott kevés. Ha jó az étrend, akkor nincs szükség kiegészítőre, ennyi. Nem a kiegészítőt kell kiegészíteni étellel, hanem fordítva, ne dőlj be a marketingnek. Nyilván nem méreg, de az "élő" étel egészségesebb
2015. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kaja megvan.
2015. máj. 2. 13:56
 9/10 anonim válasza:
3 asnak igaza van, a sok hülye bemeséli magának hogy ezek nem mérgek, meg hogy ezek mennyire jók, ő bajuk!
2015. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert szerinted mèrgek?
2015. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!