Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet fegyencedzéssel...

Szatyi94 kérdése:

Hogyan lehet fegyencedzéssel hátra gyúrni?

Figyelt kérdés
Ez a 3.hónap hogy csinlom, de eddig csak karra és mellre! Hátra hogyan lehet gyúrni fegyencedzéssel??
2015. máj. 29. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem olvastad el a könyvet csak halottál valami "fegyencedzés" dologról és most azt hiszed, hogy azt csinálod. Ugye?


Egyébként húzódzkodás és a híd lépései edzék a hátat.

2015. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a fegyencedzés egy könyv címe... az, ha te otthon bohóckodsz random a padlón, az nem fegyencedzés.
2015. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok és nem bohóckodok! Am még nem olvastam de szeretném minél hamarabb, ugye neten megtalálom?
2015. máj. 29. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Ncore.
2015. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lábat se hagyd ki azért. Olvasd el a könyveket.
2015. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat! És am edzéstervet tudnátok ajánlani? Egész héten kivéve vasárnap mert az pihenő kar és mell edzés egy nap egyszer, szombaton pedig kétszer! Mit mikor csináljak hogy jó legyen? Ti hogy csináltátok? Melyik nap melyik és hány órát?
2015. jún. 3. 22:23
 7/9 anonim ***** válasza:
ahogy már mondtam, a fegyencedzés egy könyv címe, el kellene olvasni és akkor kapnál választ az ilyen kérdésekre.
2015. jún. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindig tudtam hogy egy könyv!
2015. jún. 4. 21:36
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor rajta.
2015. jún. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!