Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosítás, szálkásítás, lapos...

K.Flóra kérdése:

Izmosítás, szálkásítás, lapos has, kerek fenék, formás combok 1 hónap alatt, lehetséges?

Figyelt kérdés
16/L vagyok 163-164 cm és 62 kg, szerintetek lehetséges 1 hónap alatt izmosítani és laposítani a hasamat illetve formásítani a combokat/fenekemet? Kevés felesleg van rajtam, a csontozatom nehéz és a kg-k leszedése nem olyan lényeges, inkább a szálkásítás érdekel. Naponta egy, másfél órát edzek és 6 óra után nem eszek, kb. 3 liter folyadékot iszok és figyelek a kalóriákra.Jelenleg a 3. napnál tartok a saját kis edzéstervemmel. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 3. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egy honapos sportag.
2015. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:
100%

"a kg-k leszedése nem olyan lényeges, inkább a szálkásítás érdekel"



Szálkásítás = az izmokat takaró zsír lepucolása, azaz a kg-ok leszedése.


1 hónap alatt látványo s változást nem érsz el.



Izmosítás VAGY szálkásítás, ellentétes folyamat, más étrenddel, egyszerre nem megy.



Egyél 6 után. Ezt a baromságot nem tudom ki találta ki.



Milyen edzésterved van, hogy kajálsz?

2015. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
gyanús,hogy trollkodni akarsz,mert ennyi butaságot véletlen senki nem ír össze.
2015. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, 1 honap alatt nem fogaz vilagmegvalto valtozast elerni, de meg latvanyosat sem...
2015. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!