Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítani akarnék, csak a...

Szálkásítani akarnék, csak a fehérjebevitellel nem vagyok tisztában. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
95 kg vagyok, 25%-os testzsírral. Nyers izomtömeg rajtam 60kg. Mennyi fehérjére lenne szükségem, hogy megtartsam az izmaimat szálkásításkor?

2015. jún. 5. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja tudni megmondani neked, mert ez mindenkinél más. Kezdd 2-3g\tskg fehérjével , és 2g ch-al. Ha nem fogysz, akkor emeld a fehérjét és csökkentsd a ch-t. Lődd be úgy, hogy max heti egy kiló mínusz legyen a fogyásod!
2015. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A 2-3x-os értéket az izomtömeggel vagy a testsúllyal kell számolni? Mert végülis az izomnak kell a fehérje.
2015. jún. 5. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Ekkora testzsírnál én a száraz izomtömegre számolnám, kis ráhagyással.
2015. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ahogy számolgatom, ha leadok 10kg zsírt, akkor 15%-os testzsírom lenne. Ez valóban így lesz, vagy ezt nem így kell számolni?
2015. jún. 5. 09:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha feltételezzük, hogy jó az edzés és az étrend, és, hogy csak zsírt adsz le. Ami nem valószínű sajnos. A szálkásítás lényege, hogy minél kevesebb izom menjen le. Valamennyi mindenképp le fog sajnos...
2015. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig beviszek napi 165g fehérjét túró nélkül, túróval 186g-ot. Azonban a túrót egyszerűen képtelen vagyok megenni. Szerinted elég a 165g fehérje, vagy inkább nyomjam le a torkomon a túrót?
2015. jún. 5. 09:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát te tudod, hogy neked elég-e a 165g :) ha elég akkor hagyjad, ha nem elég, akkor nyomd le:) ízesítheted is nyugodtan! Édesítő, fehérjepor kis vízzel,vagy citrom, vanílaaroma, és máris ehető.
2015. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne egyél túrót.
2015. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!