Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit tudnátok kihozni egy...

Ti mit tudnátok kihozni egy ilyen testből cirka másfél év alatt? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


187 cm, 66 kg

Mi a véleményetek az alakomról? Tényleg annyira borzasztóan vékony? Mely izmokra fektessek különlegesen nagy hangsúlyt?

Még csak kóstolgatom a sportot, de kíváncsi lennék a véleményetekre! Esetleg képet tudnátok linkelni hasonló alkatú figurákról?



2015. jún. 24. 17:17
1 2 3 4
 11/31 Szergej55 ***** válasza:
100%
De ez a hatalmas transzformáció nem valami őszinte dolog, ha egy naturálon is elérhető forma az ő esetében egy raklap gyógyszerrel társult. Ezzel hazudsz az embereknek. De véletlenül sem arról van szó, hogy zizz barátunk akart egy kicsit feszíteni, hanem őt a komoly edzésmunka és a sportszeretet vezérelte, hát hogyne. Ezért láttam róla csak feszengős videókat. Hagyjuk őt, tényleg nem méltó a neve arra, hogy komoly teljesítményt elérőkkel említsük egy lapon.
2015. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nem azert csinalta mert feszengetni akart... hanem mert a 180akarhany centijehez 60 kilo tarsult es mar beleunt hogy a "gyurosoke" a jo csajok meg mert folyton basztatak hogy milyen vekony....naturalon is hozható mind2n tudjuk persze nem 3év alatt és ilyen szarazon... na de mindegy nem ezert hoztam fel zyzzt hogy lavinat inditsak ezen napokig tudnank vitazni de ertelme nincs
2015. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Én elég sokmindent kihoztam.


De edzettem, és nem picsogtam a neten buz1módra...

2015. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit mutatott meg a sztár Aziz? Hogy hogyan cuccolj, drogozz, piálj annyira hogy belehalj? Ez igen!


Ez példaértékű: srácot lelökte a daru építkezésen, szétb*szódott az egész lába https://www.youtube.com/watch?v=1tRoUsqb1h0


És most így néz ki: [link]


De majd biztos a trennel megkent Zizz lesz az ideál :DD

2015. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
En mar nem mondok semmit mindenkinek megvan a velemenye:) cuccolasrol meg annyit hogy ha nem vagy idiota tobb hasznot hozz mint kárt.
2015. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Szergej55 ***** válasza:
Öregem, csontra ugyanazt fogalmaztad meg, mint én, csak más szavakkal. :D Mondjuk engem nem zavar, mindenki azt csinál magával, amit akar, ha 22 évesen akar meghalni, akkor akár azt is.
2015. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Szergej55 ***** válasza:
Persze nincs harag, én sem akarom ezt folytatni!
2015. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
Hát én tolnám be a fehérjét ezerrel és bicepsz, tricepsz ,mell.
2015. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Felpakolhatsz 15-20 kiló izmot körülbelül. Magadnak kell elképzelni a célt. Én azt szoktam csinálni, hogy lerajzolom a célt. Esetleg ragassz ki egy képet a szobádba. Légy elszánt, határozd el erősen hogy mit akarsz.

Kitalálhatod mondjuk, hogy neked negyvenes kar kell, aztán leírod egy papírra. Mindent leírsz amit csak elakarsz majd érni és felragasztod a szobád falára. Légy céltudatos, elszánt és soha ne add fel. Küzdj az álmaidért. Csak te motiválhatod magad. De ezzel együtt Te vagy a saját magad legnagyobb ellensége is, főleg ha hagyod, hogy mások véleménye befolyásoljon.


"Tényleg annyira borzasztóan vékony?"

Gondolom "le vékonyozott" valaki. Én is megkaptam ezt az iskolában, itthon, hogy milyen vékony vagyok. Edzem, de nem-e miatt kezdtem el. Magamban rajzolódott ki végül, hogy erősebb akarok lenni. Nem a kinézet a cél és nem is volt az. Erősebb akartam lenni és egészségesebb. Neked is meg kell fogalmaznod tisztán a célodat és leírni egy papírra, meg kiragasztani, hogy mindig lásd és eszedbe jusson. Ne mások hassanak rád, hanem Te hass magadra.


"Mi a véleményetek az alakomról?"

Nem olyan vészes, mint amilyennek beállítják. Szerintem nehezen fogsz zsírosodni, így tisztán jöhet majd az izom, gyakorlatilag zsírmentesen.



"Mely izmokra fektessek különlegesen nagy hangsúlyt?"

Az összesre. Először szerintem saját súllyal kezdj edzeni vagy ha van megfelelően felszerelt konditerem a közelben edzőkkel, akkor ott is kezdhetsz. Először teljes testet átmozgató edzés menjen, alapgyakorlatokkal és közepes súllyal 10-15 ismétlés között. Utána A-B terv is mehet majd, egy v után meg áttérhetsz egy osztott tervre.

Olvasd el az Alapismereteket legalább, ha bővebb információra vágysz, akkor pedig a Sárga Kapszulát.


Kitartás.

2015. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
*év
2015. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!