Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 182 cm magas és 72 kg vagyok,...

182 cm magas és 72 kg vagyok, van egy kis hasam, s szeretnék kicsit jobb formába kerülni. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Két témában kérdem mindezt:

1. mit egyek és mit ne egyek?

2. milyen gyakorlatokat, milyen gyakorisággal végezzek és mennyit az egyes gyakorlatokból?



Szeretném, ha nem lenne az a kis sörhasam, amim van, de nem tudom, hogy ilyen testalkattal hány fekvőtámaszt meg felülést csináljak. Egyáltalán ezeket csináljam, vagy teljesen mást?



2015. jún. 25. 09:44
 1/5 Osynho ***** válasza:
100%
Bodybuilder alapismeretek + sárga kapszula, google. Kis olvasnivaló. :)
2015. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Kivancsi vagyok milyen valaszra szamitottal, mert kb olyan kerdest tettel fel hogy:

"Valaki magyarazza mar el nekem a fizikat!"


Amugy Sarga kapszula.

2015. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt le vannak írva az alapok olvasd el:

[link]

Ha a reklám jön be frissítsd az oldalt!

2015. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk fekvőtámaszoktól és felülésektől a kutya úristen nem fog történni. Se 200-tól, se 300-tól. Először is döntsd, el hogy fogyni vagy gyúrni akarsz.


Gyúrástól izmosodsz, vállasodsz, de a pocak köszöni szépen, az ettől boldogan megmarad. Csak persze másképp mutat a 90 centis derék egy 120-as mellkashoz, mint egy 80-ashoz. Szóval ez is egy megoldás. Ha gyúrni akarsz: húzódzkodó, kézisúlyzók 10-15 kilósak, és komolyan kell csinálni, ha azt akarod, hogy történjen is valami...


Ha direkt fogyni akarsz, akkor izzadós, futkározós, lihegős, elfáradós sportok kellenek. Futni a labda után, biciklizni hegymenetben, ahol kiköpöd a tüdődet, felásni a kertet a 40-fokos napon, tolni a talicskát, keverni a betont stb. Ezek közül bármelyik pillanatok alatt olyan szinten eltünteti a pocakot, hogy még visszasírnád. Valami életforma váltás kell. Találj ki valami tevékenységet, amit még esetleg élvezel is, vagy valami haszna is lehet. Fekvőtámaszoktól legfeljebb bizonyos izmok erősödnek meg. De még azok sem igazán.


Ne lakjál jól, és ne nassolgass. Inkább edd tele magad gyümölccsel, és igyál sokat, akkor nem marad hely, és elmegy az étvágyad a kenyértől, tésztától, zsírtól, süteménytől, csokoládétól.


De nem lehetsz olyan hú de vészes eset. Azt egy 100km-es tekerés, vagy pár nap kerti munka eltüntetné. Nekem 182cm/78kg-nál van egy "kisebb" hasam, ha lemegyek nyaranta úgy 75kg-ra, már egész lapos. Igaz, voltam anno 72 is, és akkor is volt egy picike úszógumi, úgy mint 78-nál. Csak közben vállasodtam hozzá. Az sosem árt.

2015. jún. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én 188 cm magas és 100kg vagyok és nincs nagy hasam szóval inkább kezdj el gyúrni
2015. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!