Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek? Elfogyott a...

Mit tegyek? Elfogyott a fehérje készletem, és pénzt csak tegnap kaptam. Hétfőre érkezik meg leghamarább a rendelésem, és addig valami olcsóbb húst kéne vennem még MA! Ez a pangasius filé nagyon rossz választás? 2 vel kibírnám hétfőig szerintem.

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 27. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Legjobb a sovány csirke, vagy pulyka hús bőre nélkül!!!


- totál jó fehérje-bevitel, ha gombát veszel!!!,

- vagy valami sovány túrós-tejfölös-sajtos kaját készítel.


Vagy éppen ezekből vegyesen, és nem fogsz ráunni, hogy egész nap ugyanazt eszed.

Az a hal, nem igazán ad egész napi jólakottság érzést.

2015. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 schocko ***** válasza:
14%
Vegyél sertéstápot, az is sok fehérjét tartalmaz...nem esztek rendes ételt, csak tápot, mint a disznók...
2015. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

először is glutén érzékeny valamint tej fehérje érzékeny vagyok és még ezen kívül még 3 dologra vagyok allergiás. tejfeles túros kaja kilőve. A túróban és tejfölben amúgy sincs túl sok fehérje, ellenben van zsir és rengeteg genny sejt a feldolgozásból. Azon felül pedig a tejtermékek nem éppen emberi fogyasztásra valóak. több kárt okoznak mint használnak.


nem is ezzel akarok jóllakni, ez csak a fehérje miatt kell. én rizs és párolt zöldség evő vagyok.


amúgy utána kerestem és egész jó a pangasius filé tápértéke, tehát asszem mégis megveszem. hali.

2015. jún. 27. 11:16
 4/9 anonim ***** válasza:

de a pangasius akkor is egy szar

a kajázdákban adnak ilyet a diákoknak, a hal legalja

2015. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

... elfogyott a fehérje készletem...

írod, majd közben pedig:

... túrót, stb. stb. nem ehetsz, mert fehérje érzékeny vagy!!!


Szóval akkor most mi is van????

2015. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyed a pangasiust. Egyszer simán belefér, a minőségéről nem tudok nyilatkozni.
2015. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
túróban nincs sok fehérje... mesélj még.
2015. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tojást vegyél és csirkecombot.

ezt a pangasiust a kutyámnak sem adnám oda.

2015. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én nem karok agyatlanokkal vitatkozni, de azért annyi kikívánkozik belőlem, hogy leírjam: A Tejfehérje érzékenység nem egyenlő azzal hogy minden fehérjére érzékeny valaki.


Valamint, ha csak a napi fél adag fehérje szükségletemet kéne túróból fedezni, akkor is több mint fél kiló túrót kéne megennem, hisz a sovány túróban körülbelül 10-12 grammnyi fehérje van 100 grammonként.... érdekelne ki az aki ezt meg tudja enni, mert tapasztalatom szerint annyi túró még annak is hasmenést okoz, aki nem laktóz érzékeny. legalább is az ismerőseim közül senki sem tud annyi tejszart megenni, és nem is akar. Azonban ha valaki mégis erre vetemedik, hajrá, egészségére, de kíváncsi lennék a húgysav szintjére... Én marha proteint szedek elég régóta, és tökéletesen meg vagyok elégedve vele. nem tejszar, és hihetetlen jól fejlődöm tőle.


Továbbá valódi hús lévén, a tejfehérjénél a Pangasius mérföld kövekkel előrébb van. aki pedig arra a lejárató kampányra hivatkozik ami szerencsétlen hallal kapcsolatban ment pár éve annak a figyelmébe ajánlom ezt a cikket.


[link]


ezek a tények, és nem pedig a mocskolódás. Én megbízom az EU ban. Érdekes lenne ha minden országot mérgeznék évek óta....

2015. jún. 27. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!