Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen kiegészítőket szedjek?

Milyen kiegészítőket szedjek?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. 2 hónapja kondizom és eddig csak fehérjét szedtem. Ki kéne esetleg mással egészítenem? Akár hol olvastam azt írták hogy ilyen korban még felesleges. Elég ha rendesen kajálok. (Hát ez általában elég jól sikerül.) Én még egyedül a porcerősítőn gondolkodom, mert ritkán de szokott ropogni/fájni a térdem. Mit gondoltok miket kéne szednem? (Vitaminok/Bcca/porcerősítő/fehérje/akármi..) Köszönöm!
2015. júl. 14. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Multivitamint szedjél! Lehet porcerősítőt is, de kéne használni kollagént. A kollagénkészítményeknek szerintem nem túl reális az áruk, vegyél étkezési zselatint, az nem drága: 3000ft/kg.


Nem feltétlenül kell fehérjepor. Nincs olyan, hogy melyik korban érdemes, mikor nem, ez egy baromság. Kaja. Ha akarod megveszed, ha nem akarod, nem. Vannak előnyei, de ha szűkös az anyagi kereted, inkább szilárd kajára költs!

2015. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!