Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdem a bar brothers...

Elkezdem a bar brothers edzést, mennyire hasznos?

Figyelt kérdés
youtubon sok vidi van 1 éves átalakulás során és tök vékonyakból nagyon szálkás izmos emberek lettek. én is vékony vagyok (ektomorf) és elkezdem aki csinálja, mennyire jó és kezdő edzséstervnek mit csináljak meddig?

2015. júl. 21. 12:42
 1/2 tothbeno96 válasza:
Az attól függ mennyire keményen csinálod. Viszont az étrendeden is kell változtatnod bizonyos mértékben. A workout edzeshez nem igazán értek, hülyeséget meg nem akarok mondani, de ennek is az az alpja mint a sulyzos edzesnek.A KITARTÁS .Meg persze ésszel kell ezt is csinálni. Azt meg hogy mennyiideig tart , hogy felerősödj illetve izmosodj nagyon sok mindenen mulik. Minden embernél más és így nem igazán lehet megmondani.
2015. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tothbeno96 válasza:
Az elso vagyok. A hasznosságról annyit hogy nekem csak az volt vele a bajom hogy én túlsúlyos voltam és pl nem ment a huzóckodás . Ezért jobb ebben az esetben kezdőnek a konditerem kissebb sulyokkal ,amig meg nem erododik az illető annyira hogy magát fel bírja húzni.
2015. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!