Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítés drága sportnak...

A testépítés drága sportnak számít?

Figyelt kérdés
Vagy azért megoldható lenne egy átlag ember számára is elkezdeni?Nem igazán amatőr hanem picit profibb szintre gondolok.Minden nap csirkemell,fehérje,aminosavak és vitaminok és ugye még a korlátlan kondibérlet meg esetleg személyi edző.

2015. júl. 27. 02:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=g0Ebmh2SXC4

Biztos láttad már a filmet, de ebben elárulja a profi, hogy mennyibe kerül egy hónap. 250-300e Ft

2015. júl. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%

Az egyeduli komolyabb fix koltseg a kondiberlet.


Szemelyi edzo nem kell, minden fenn van az interneten. Gondolom amugy is kajalsz, ott csak arra kell odafigyelni hogy meglegyenek a makrotapanyagok.


Aminosavak nem kellenek, vitaminok sem, feherje sem kulon, de ha az utobbi megis akkor az sem tul draga. A testepites amator szinten nem egy draga sport, sot az egyik legolcsobb szerintem.

2015. júl. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Kajával, kondibérlettel, kiegészítőkkel együtt havi 40-50ből megvan. Ez az átlag ember napi 1 doboz cigi és este 2 sör adagja.
2015. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
naturáloknak olyan 100ezer havi kb
2015. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%

1. drága, mert manapság nem lehet lemenni a terembe az otthoni nyúlott mackó nadrágodba, hanem a legtrendibb nike, adidas, stb. neonszínben passzoló öltözék szükséges. Különben a terem menői kiközösítenek, lenéznek.


2. a testépítés nem sport, hanem egy szépségverseny férfiaknak. itt nem a teljesítmény a döntő, hanem az esztétika.


3. minimum követelmény egy iphone 6 mobil net előfizetéssel, mert minden edzés előtt posztolni kell a közösségi oldalra, hogy ugyan te most lementél gyúrni.


4. nem árt ha van egy BMW, AUDI, MERCID, mert lásd. 1 pont.

2015. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban függ attól, hogy ki mennyire leleményes, illetve milyen kapcsolatai vannak. Olvastam én már arról, hogy van aki hentestől szerzi be az aprólékokat, esetleg piacról a csirke maradékokat, és úgy válogatja, vagdalja, hogy csak a húsnak a soványabb részével tudjon dolgozni, aztán végül lehet, hogy kétszer annyi ideig tart előkészülni a heti adagra, de megúszta jóval olcsóbban.


Nos, hát én nem vagyok ilyen, nekem az étel 30-35 körül mozog, ehhez jönnek még rá a vitaminok - és itt lehet nagyon elszállni. Van, aki vesz izületvédőt, BCAA-t, mindent amit leírnak, hogy jó és kell. Ezzel nem akarok vitatkozni, hogy szükségtelen, mert NEM az, főleg egy bizonyos szint után nem, de kezdőként szerintem még annak mondható. Van, akinek csak ez megdobja a havi kiadásokat 30-40e forinttal, és ott vagyok én, aki megveszi a multivitamint, szed hozzá C-vitamint, meg kálcium+magnéziumot, aztán ez ~4e forintból meg van havi szinten, mert nem marokszámra tolom magamba a tablettákat.


Úgyhogy legrosszabb esetben is 40 a vitamin és a kaja, amire még jön rá a kondibérlet. Ahhoz képest, hogy valaki belebújik a cipőjébe és kimegy futni az utcára 20 percet mindenképpen drága. Akkor is drága, ha valakinek kevés a fizetése és albérletben kell laknia.


De közel sem olyan észveszejtően drága, mint ahogy sokan gondolják. Aki ténylegesen el tud szórni akár 100e forintot rá havonta, annak ez egy olyan hobbi, mint ahogy másnak a minden este sör+billiárd a haverokkal. Az sem olcsóbb.

2015. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Osynho ***** válasza:
75%

"2. a testépítés nem sport, hanem egy szépségverseny férfiaknak. itt nem a teljesítmény a döntő, hanem az esztétika."


Sose értettem ezt a logikát. Azért mert a cél a kinézet, az addig végzett tevékenység nem sport? Ha ugyanazt az edzést csinálja egy futó, kosaras, tökmindegy, azért, hogy fizikálisan jobb legyen, akkor sport?

2015. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Minden ami komolyan csinálsz az drága.

A hobbi focista kb olyan mint aki csak ritkán lemegy a terembe kaja meg cuccok nélkül.

2015. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5. már miért ne lenne sport?kérlek olvasd el a sport fogalmát,mert a agyoniskolázottaknak annyi van a fejében hogy a a sport=megterhelő mozgás
2015. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, csak ésszel kell csinálni.
2015. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!