Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok néhány kaját mondani?

Tudnátok néhány kaját mondani?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat kell most dolgoznom és nem igazán van magamra időm,terembe is csak heti 2 naponta jutok el (van,hogy csak heti 1 alkalommal megyek). Mondanom sem kell, ez miatt a kajával való vacakolásra sem jut idő,de hát ha 12-14 órát kell dolgozni,akkor ez van...de nem adom fel.


Tudnátok nekem olyan változatosabb, nagyon könnyen,szinte főzés nélkül elkészíthető ételeket írni, amik gazdagok fehérjékben, de egy főzni nem tudó bal*asz is könnyen el tudja készíteni?


(Családomtól távol élek,barátnőm nincs így nem tudok kinek szólni,hogy főzzön rám :D )



2015. aug. 10. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Csirkemellet felkockázod és pici olajon megsütöd fedő alatt.Ez kb 10-15 perc.Zöldséget ugyanígy.Én zöldbabot szoktam brokkolival,vagy egy kis mexikói zöldségkeverékkel.Nagyon finom, nem tudom megunni.
2015. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi ez jól hangzik, tetszik is.


Kipróbálom feltétlen!

2015. aug. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!