Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Váltsak más edzéstervre vagy...

Váltsak más edzéstervre vagy jó ez így?

Figyelt kérdés

Keresgettem a netten, edzésterveket de sajnos nem találok olyat ami jó lenne. Itthon edzem és nincsenek olyan felszereléseim. Fekpad, húzódzkodó , tolódzkodó , és két darab egykezes súlyzóm van. Kezdő szintű otthoni edzéstervet csinálom. 2 hónapja csinálom az eredmény látható. Viszont kevés a súly ilyenkor növeljem a sorozatot?


vállból nyomásnál kevés a súly 7kg darabja. Mert nem egyforma a két egykezes súlyzó csak így tudtam megoldani. Így viszont 15,14,13 csinálok belőle. Edzésterv szerint 3x10 kell viszont így nem érzek semmit sem.

Húzódzkodás nem megy valami jól 3x10 kéne csinálni, ebből 6,5,4 tudok csinálni.(87kg vagyok)

Fekvenyomásnál 40kg-val szoktam csinálni 12,10,8,6-ot utolsó sorozatra szoktam + 10kg felrakni. Most viszont avval a +10kg csinálom az egész sorozatot.:12,10,8,12

Fekvőtámasz: az edzésterv szerint 3x10 de az kevés. 40-et szoktam csinálni, egy huzamban. Ezt úgy szoktam csinálni hogy 20,15,15 ezt már viszont, elég jól szoktam érezni.



2015. aug. 18. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem tudom milyen edzésterv amit csinálsz. Fekvőtámaszra nem pazarolnám az energiámat. Próbálj szerezni súlyokat mindenképp mert ezt hamar kevés lesz. A nagy súly kevés sorozattal és ismétléssel hozza a leggyorsabban az erőt pl fekvenyomás 3x5. Szerintem 70 kilóval menne neked.
2015. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!