Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 3-4x (60at kb) elég...

Heti 3-4x (60at kb) elég haskerekezni a szép, tónusos, akár kockás hasért?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez konyhán is múlik, de most az edzős részére lennék kíváncsi, hogy mikor és mennyit is kellene használnom a haskereket :)

(Lány vagyok, szóval nem a hatalmas kockás hasra hajtok, a nőiesebbre)


2015. aug. 24. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a haskereket? Csak mert én az edzőteremben még nem láttam olyat, aki 60at tudott volna csinálni belőle, de lehet rosszkor járok. Én még nem próbáltam, de elég keménynek néz ki... az edzőm nemsokára be akarja nekem is hozni.
2015. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, próbáltam, van is itthon. Idő volt, mire rájöttem, hogy hogy kell megfelelően használni és tényleg a hasamban érezzem az erőt, ne a derekamat, vagy kezemet terheljem vele.

Először csináltam szintfelmérőt, megcsináltam 50et, ehhez mérten tervezem úgy csinálni, hogy 60, egy idő után akár 70,stb. Nem egyben, hanem ilyen tizesével 10-15 másodperces szünetekkel


De javítsatok ki, ha hülyeségeket mondok és tudtok jobbat, mert én még az út elején járok :)

2015. aug. 24. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha te elsőre 50-et csinálsz, akkor biztosan rosszul csinálod.
2015. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pár videót nézz meg a helyes kivitelről mert valami nem stimmel ha megy 60db egybe.
2015. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem elsőre csináltam 50et, félreértesz. Elsőre én speciel kettőt tudtam megcsinálni, a harmadiknál elborultam:) Ma már megcsinálok 50et, csak azzal kapcsolatban vagyok tanácstalan, hogy megfelelően építem-e be a mindennapjaimba, kevesebb elég lenne-e, vagy többet kellene-e stb.

Kifejezetten hasra nem edzek a haskeréken kívül

2015. aug. 24. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Elégnek kellene lennie.
2015. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!