Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyiben hátráltatja a tesi...

Rostasmark kérdése:

Mennyiben hátráltatja a tesi a fejlődésemet az edzésben? -többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy értem hogyha mondjuk hétfőn mell-váll nap van és kedden tesiórán le kell nyomni max.70-80 fekvőt vagy pár húzódzkodást/tolódzkodást ami ugyanúgy megdolgoztatja az adott izomcsoportot.Tehát nem lessz elég ideje regenerálódni az izmoknak.Ez mennyiben hátráltatja az izmok regenerálódását/fejlődését?

#edzés #gyúrás #testépítés #testnevelés #paprikás krumpli #Mona Lisa #Nokedli pörivel #Izmok regenerádódása
2015. szept. 21. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy minden tesiórán le kellene nyomnod 70-80fekvőtámaszt... Azt pláne nem hiszem, hogy le KELL nyomni 70-80fekvőtámaszt... De egyszeri alkalomból nem lesz semmi bajod...
2015. szept. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
A legtöbb nyominger tizenéves egy húzódzkodást sem tud megcsinálni, akkor te miért strapálod magad, kummantsd el te is a tesiórát ahogy a többiek!
2015. szept. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem múlthét szombaton volt edzésem, kib#szott izomlázam volt a lábamban, erre felmérőt futtat. Az 1 kilométer bemelegítést letotyogtam szép lassan, a felmérést meg lefutottam amennyire engedte az izomláz, elég jó lett. Amúgy nem hiszem, hogy 70-80 fekvőt kell csinálni, főleg nem egyben. Legfeljebb húszat-harmincat szoktak adni, új tanárok csak tizenötöt mernek. Tolódzkodást, húzódzkodást hírből se ismerik. A gyerekek 90%-a azt se tudja, hogy ilyen létezik, a tanár meg sose csináltatta. Amúgy még ha meg is csináltat ennyit, akkor is van idő regenerálódni. eszel rendesen, alszol, stb. és nem lesz gáz.
2015. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem is így szokott lenni néha de próbálom elcsalni mert NAGYON nem szeretem hogyha nem tudok pihenni bizonyos emberek tanárok miatt.

Tavaly volt olyan, hogy a lábnap után kettő tesi óra volt (sport tagozatos vok sajnos)és MIND A KETTŐ TETVES ÓRÁN SPRINTELTÜNK!! és mindekit nézett 2jegyre ment ... na aznap NAGYON KIVOLTAM.

2015. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk a suliban van konditerem, általában oda megyek be tesin is, de nem nagyon csinálok semmit, leülök, segítek a többieknek, hogy úgy kb. szabályosan csinálják, ha tanár bejön, akkor meg csinálok pár felülést és kész.. tesin mit strapáljam magam? elég a heti 4 edzés, meg még mellnap után is több fekvőt tudnék lenyomni mint a többiek..
2015. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azért mondtam hogy 70-80 fekvő mert a tanár egy köcsög és ha a többiek csalnak újra kell csinálni a 30-at mindenkinek...
2015. szept. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!