Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Balance Sport Egyesületről...

JBlow kérdése:

Balance Sport Egyesületről vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok


járt közületek valaki a Balance SE-be? Corvin negyednél van és néztem jók az árak de kiváncsi lennék jó e milyen gépek vannak és megérné e odajárni



#kulcsszó #konditerem #kondi #edzőterem #súlyzó #Corvin #Unfield #Balance SE #Balance Sport Egyesület
2015. okt. 26. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és Budapest
2015. okt. 26. 18:01
 2/5 Istvanium válasza:

attol fugg, hogy ingyen van-e vagy nem.

na meg hogy lany vagy-e mert akkor keruld nagyon messze..

en 10 eve jarok havi parszor altalaban ingyen. ez recepcios fuggo. recepciosokkal ha letudod okoskodni akkor talan megeri de keszulj fel.

a teremben alap sulyok vannak, azok se mindig mert szetesnek es esetek nagy reszeben rosszak. balance jelentese kiegyensulyozottsag de nagyon nem kiegyensulyozott a terem.

tarsasag jo bar lakatos familia mellett ne probalj edzeni mert ugyis beledkotnek.

eleinte mikor elkezdtem jarni furodtem csak aztan elkaptam egy komolyabb gombas fertozest ugyhogy probald kerulni.

levego nincs es allandoan beazik. veszel havi berletet de lehet 2 hetig zarva lesz keszulj fel.

keretet ne hasznald, meg gugolni se gugolj mert keret radszakad mivel rossz, a szonyeg meg fel van gyurodve és hátraesel a ruddal a nyakadon.

szekrenyben ne hagyj semmit mert kilopjak(kivetel reggel 6-10, mert akkor csak a normalisak jarnak)

nekem pl a bakancsomat loptak el 2 eve

kardio reszleg van de egyik gep se jo kb max egy elipszis


a jo benne h nincs sose fonok recepciosok meg jofejek es kb azt csinalhat az ember amit akar. duborog a zene, dobalhatod a sulyt, helyere se kell tenni, mert recisek megcsinaljak majd.


ha isten ments de megveszed a berletet, akkor sincs gond mert ha lejar akkor scak annyit mondj h legkozelebb fizetet. ezt tobbszor eltudod jatszani reciseket nem erdekli.

2015. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Páros bérletet néztük barátnőmmel, közel van, mert így megérné, de kezdek kicsit elrettenni.
2015. okt. 26. 18:40
 4/5 Istvanium válasza:

baratnovel sztem ne igazan probalkozz meg a balance szal.

ott kezdodik h a terem kilencven szazaleka kisebbseg. nincs veluk bajom de a lakatosek pl zaklatjak a lanyokat. ha meg rajukszolsz akkor vigyazhatsz magadra edzes utan.

szemben van a gym of the best. nem sokkal dragabb es meg is eri. nagyon jo a csapat, kedvesek segitokeszek. terem kiemelkedo minden biztonsagos van kardioreszleg. balance se ellentete. en ott probalkoznek a helyetekben. par ezer ft a kulonbseg de biztonsag megfizethetetlen

2015. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Megnéztem facebookon, nagyon tetszik a gym of the best. Nem is tudtam, hogy van ilyen közel minőségi terem. Holnap ott kezdünk, már vesszük is a termet. ment a plusz
2015. okt. 26. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!