Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mar fel eve tornazok es most...

Mar fel eve tornazok es most vettem eszre hogy a jobb mellem nagyobb mint a masik miert lehet ez?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert így születtél. Meglepő, igaz?
2015. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez normalis?? Mert szabad szemmel is lathato
2015. okt. 28. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj :D
2015. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oke koszi de akkor is fura :D :D
2015. okt. 28. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ember nem feltétlen szimmetrikus. Általában mindenkinek nagyobb valamivel az egyik melle, mint a másik.

Ugyan ez van a kéznél, tenyérnél, lábméretnél, fül méret, forma, stb - nem teljesen egyeznek

Teljesen normális

2015. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sőt, ha jól megnézed, több mint valószínű, hogy az egyik szemed följebb, lejebb, van mint a másik, vagy más távolságban van az orrodtól, esetleg kisebb nagyobb...
2015. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az emberek valamennyire asszimmetrikusak, de azért az is megtörténhet, hogy valaki az edzéskor felemásan terheli az izmait, de erről nem sokat tudok, csak azt, hogy nyilván lehet ilyen is.


Sőt, van, akinek hiányzik az egyik nagy mellizma. Egyszer olvastam egy ilyenről, addig nem tűnt fel neki a dolog, amíg nem kezdett katonai kiképzésen résztvenni, az életben nem zavarta (de hogy szemre hogy nem vette észre, azt nem tudom). Bámulatos a test, más részek (izmok, szervek) sokszor át tudják venni a kiesett másik feladatait.

Ezt csak érdekességképp írtam, nem gondolom, hogy erről lenne szó ;)

2015. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat :D
2015. okt. 29. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!