Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges 3-4 hónap alatt?...

Lehetséges 3-4 hónap alatt? Véleményeket szerint.

Figyelt kérdés

Sziasztok, normális és szépen be tartott étrend mellet, heti 3 teljes testedzéssel és heti 3-4 futással,bicózással,gyaloglással stb... lehetséges lenne? Edzés 50-60 perc , aerob(40-60perc) napi 5 és 7 közötti étkezéssel. Jelenleg 90kg vagyok 1 kg fogyást terveztem. Evvel pedig nagyjából 3-4hónapig fog tartani a diéta. Ott vagyok nagyjából, ahogy a csávó kezdte a képen. Nagyjából 75kg lehet, azt terveztem hogy le megyek én is 75-re. De nyilván nem a súly, hanem majd a testzsír százalékom/látszat fog dönteni hogy elég-e. Szóval itt a kép:


[link]



2015. nov. 10. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugy 5-6 honap kellett ehhez de én nem aeroboztam mondjuk meg én az elején 1.6g ch n voltam és a 3.-4. Honapnál felnyomtam 4g ra és az utolso 3-4kg igy ment le
2015. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennyit számítana az aerob? :) Mellékesen a 1.6g ch kevesebb is mint, amit én terveztem. Én 2ch-val kezdek el szálkásítani, utolsó párhónapnál ha felnyomtad a ch hogy hogy fogytál? Nem fordítva kellet, volna hogy legyen?
2015. nov. 10. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Minöségi volt a kaja tisztán ettem meg elmult az inzulin rezisztencia ezért nem kezdtem magas ch val meg akartam kis tömeget és ment a zsir de jött az izom is
2015. nov. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!