Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyibe kerül egy profi...

Mennyibe kerül egy profi testépítő kúrája?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan annyi mint egy nem profié
2015. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért ők nem 2-3 szert kombinálnak. Hozzáértők válaszát várom.
2015. nov. 12. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem a határ a csillagos ég kb. A mr olimpián tornyosulók sztem többmilliós nagyságrendben mozognak (forintban), aszerint hogy honnan szerzik be, és milyen tiszta. Havonta.
2015. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is így tippeltem
2015. nov. 12. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy profi testépítőnek nem kúrája van. A legtöbb szert folyamatosan használja.
2015. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általánosságban folyamatosan használnak valamit, de meg lehet különböztetni az átvezető és a "kúra" szakaszt. Tavaszi szezontól az őszi végéig ha nincs közben átvezetés 2-3 millió forint egy felkészülés. A legmagasabb szinteken még ennél is több.
2015. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 asper ***** válasza:
Szerintem a kaja miatt drága mulatság, nem a szerek miatt...
2015. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Máté36 válasza:
A kaja nem tétel, alig kerül többe rendesen enni, mint szemetet. Profi szinten testsúlytól függően 1-2 kg hús naponta.Kémia része: eredeti szteroidokat már nem lehet kapni, természetesen nem kockáztatható a versenyfelkészülés a találomra vehető szarokkal. Ezért profi szinten nem a teremből veszik a "cuccot", hanem készítik. Rendelhető alapanyag kintről, de itteni gyógyszergyártól is beszerezhetőek az alapok. Ez sem túl drága. Havi szinten 40-60e.ft.ból kijön. Ami sok lesz, az a növi, ami alap szinten is napi 4-5e.ft, de ennek a duplája is simán kellhet pár év után. Így havonta kb. 250-1 millió között van a felkészülés kiegészítőkkel együtt.
2015. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!