Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A heti 1 kondi azért jó,...

A heti 1 kondi azért jó, hatásos? Többi lent

Figyelt kérdés

Ugye eddig a suli mellett meg tudtam tenni, hogy heti 2x kondizzak, és ilyenkor (bicepsz,tricepsz,mell,hát,váll,) ra gyúrtam... jó tudom, hogy heti 3 kondi azokba ezrk amiket felsoroltam benne vanank, csak 3. nap láb is benne van.. nekem meg az nem kell mert fociztam és azért látszik valami... na de mind1... lényeg az lenne, hogy amit eddig heti 2x csináltam meg szétbontva azt most 1 napon csinálnám meg... (bicepsz,tricepszk,mell,hát,váll,)... tudom azt is, hogy szét kellene bontani, meg hogy amikor bicepszre gyúrok, akkor vállra meg hátra nem kéne,, de csak így tudnám megoldani... persze edzés elötte ch bevitel van edzés után fehérje(gyorsan felszívódó)és így nehezen, meg sok edzés után fog látszodni, de fejlődni, nőni fog az izomzat??

Na nehezen eltudtam magyarázni :D előre is köszönöm a válaszokat!!!



2015. dec. 12. 12:22
 1/7 Glacierous ***** válasza:
Attól,hogy foociztál,még kell lábaznod.A beti 2 edzés is kevés,nemhogy a heti 1.Főleg,hogy így összetömöríted az egészet.Csak minimális fejlődés érhető el vele,de ha eddig heti 2 ment,akkor vissza is esel ettől.
2015. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lábazol csoffadt leszel. Egy edzés meg amúgy se ér semmit, inkább menj vissza focizni.
2015. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem ér sokat.
2015. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress valami mást amire több időd van. Például menj el korán reggel vagy este futni, ha nincs már végképp időd meg húzódzkodás, fekvőtámasz kombinációt lehet otthon is csinálni, kb. fél órát vesz igénybe az egész és a legtöbb izomcsoportot átmozgatja. Ez szerintem jobb, mint heti 1 kondi.
2015. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért a semminél az is több
2015. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
A semminél minden több.:)
2015. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Focitól nem lesz erős lábad
2015. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!