Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kéne elkezdenem? Többi...

Apmál kérdése:

Hogyan kéne elkezdenem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok és szeretnék izmot felszedni. Sosem csináltam még ilyesmit és nem is nagyon értek ehhez. Mit kéne csinálnom? Kérlek írjatok röviden egy edzéstervet vagy linkeljetek el egy KONKRÉT edzéstervet vagy esetleg valaki tudta segíteni magamnak összeállítani. 15F

2015. dec. 30. 13:06
1 2
 1/17 Cortez70 ***** válasza:
Egyszerű, el kell olvasnod a sárga kapszula című kis könyvet. Nem sok oldal nyugi. Van benne kezdő terv és étrend is. Heti 3, teljes testes edzéssel kezdj kb 2 hónapig. Google: sárga kapszula pdf.
2015. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha azt a pár betűt bepötyögnéd gugliba,hogy edzésterv,1 millió 1 találatot kiad,amiből vígan válogathatsz.

Első pár hónapban 1 átmozgató edzésterv kéne,heti 3 nap pl : hétfő szerda péntek felosztásban.Mell hát váll kar láb has az alap,ezeket kéne elosztani a 3 napra.Mivel 15 éves vagy nem igazán ajánlanák étrendet,inkább azt hogy kerüld a sok szart,cukros üdítőket stb. és egyél fehérjedús ételeket.

2015. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Cortez70 ***** válasza:

Lopez, nem teljes írsz jót:

"Mell hát váll kar láb has az alap,ezeket kéne elosztani a 3 napra"

Pont, hogy NEM osztottal kell kezdeni, hanem teljes testes átmozgatóval!

2015. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bocs montez igazad van,ki is akartam javítani,csak most csináltam ezt a felhasználót így csak 5 percenként írhatok még :/
2015. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Cortez70 ***** válasza:
Ja, okés.:)
2015. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Sárga Kapszulát olvasd el vagy legalább az Alapismereteket.

Kezdőként meg átmozgató edzésterv a 7 alapgyakorlattal.

2015. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Aha értem, megnézem miket találok Köszönöm a segítséget
2015. dec. 31. 07:14
 8/17 Cortez70 ***** válasza:
Szívesen, a többiek nevében is. :)
2015. dec. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ajjaj. Elfelejtettem megemlíteni hogy nem igazán tudok konditerembe menni. ezért ink otthoni kéne. A Sárga Kapszula meg Konditermes. Lehetséges anélkül valahogy?
2015. dec. 31. 08:29
 10/17 anonim ***** válasza:
Beruházol 1 fekpadra,2 állítható súlyzóra,+ hozzá pár tárcsa súly meg egy 2 kezes rúdra és készvagy.Bár szerintem érdemesebb lenne a konditerem.Jófogáson szoktak lenni olcsón fekpadok és súlyzók is,úgyhogy ha az otthoni edzés mellett döntesz nézelődj ott :D
2015. dec. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!