Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges hogy itt van a...

Lehetséges hogy itt van a mell tapadásom?

Figyelt kérdés

4 hónapja edzek tudom nem sok de kicsit aggódok hogy nem jó a mellem. Ha pl előre nyújtom a karom és a mellemre feszítek akkor a bekeretezett részen látom az izomzatot. És ott középen nekem nincs semmi ami nagyon undorító. Vagy még többet kell edzenem hogy kifejlődjön és akkor meglátom majd hogy nem ilyen?


[link]


2016. jan. 22. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ezt megnézném valós képen is, mert kétlem, hogy ilyen létezhet.
2016. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még Kofi Kingstonnak sem ennyire durva, pedig nála rosszabb mellgenetikájú ember szerintem nem nagyon létezik.

[link]

2016. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azta ku rva ez tényleg undorító.
2016. jan. 22. 23:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, d látni kéne képet tényleg.
2016. jan. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem az izomtapadás. Tölcsérmellkasod van? Mert akiknek kicsit is van, azoknál szokott ilyen lenni. Még sok edzés, és majd kijön ott is. Esetleg próbálj meg többet tárogatni, szabadsúllyal.
2016. jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dobj egy fotót.
2016. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tény, hogy fura a linkelt illető izom tapadása, de azért az undorító jelzőt kicsit túlzásnak érzem.
2016. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!