Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A terembeli és az otthoni...

A terembeli és az otthoni edzés között milyen jó és rossz különbség van? 20 éves nő vagyok. Én otthon edzem,3 éve, sosem voltam még terembe, de sokan éreztették velem, hogy úgy gondolják, nem gondolom komolyan hiszen nem terembe járok!

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Most megfogalmaznad ezt a kerdest ugy, hogy ertelmes valaszt lehessen ra adni vagy csak vitatkozni akarsz valamin?
2016. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Otthon soha nem fogsz tudni olyan hatékonyan leedzeni mint egy felszerelt teremben, kivéve ha konkrétan otthon is egy kész termed van. Bár a pinatárogatós női edzést biztos megoldod otthon is.
2016. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Látszik rajtad a 3 év munkája? Mert ha nem, akkor ezért gondolhatják hogy nem gondolod/veszed komolyan. Ami hozzáteszem igaz is. :)
2016. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teremben mindig nagyobb variációs lehetőséged lesz, de oda el kell menni, otthon bármikor tudsz edzeni. A teremben vannak mások is, van társaság, otthon egyedül vagy, ez lehet előny és hátrány is, van aki szeret egyedül edzeni, sorolhatnám reggelig.
2016. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Otthon korlátozottabbak a lehetőségek. Persze egy súlyzó készlettel otthon is sok mindent meg tudsz tenni, meg ott vannak a saját testsúlyos edzések.

A teremben meg jóval több gép, jóval több súly. Meg esetleg több inspiráció.

2016. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Speciel engem nem vonz a terem, főleg full kezdőként, s hogy nincsenek olyan nagy igényeim (egyelőre), csak meg akarom edzeni a teljes testem, ami itthon is megoldható.

A teremben ugyebár több gép van s több esély rá, hogy segít valaki, ha megkéred (az edző pénzért, de az is hasznos).


Simán gondolhatod komolyan terem nélkül, aki szerint nem, azzal nem kell foglalkozni.

Amúgy nyilván van, akinek komplett kis terme van otthon, bár ez speciális eset.

De ha egyszer mindent rendesen leedzel, el nem tudom képzelni, mi lehet jogosan a bajuk. Lehet, hogy nem optimális a fejlődésed, nem tudom, de a céljaid sem ugyanazok, mint egy naturál maximumot a leggyorsabban (úgy is lassú, persze :D) elérni kívánó embernek vagy egy versenyzőnek...


Mit értél el 3 év alatt? Engem érdekel :) Akár a kezdetek is. Én ma csinálom majd a 3. teljes testes edzésemet (korábban is súlyzózgattam, mert poén, de nem volt komplett és rendszeres edzésem), olyan pici vagyok még, bár olvasni már sokat olvastam s néztem videókat a gyakorlatok helyes végrehajtásáról s miegymásról, a táplálékozásról pedig főleg. Már csak edzeni kell.

Eszközeid vannak azért, gondolom.

2016. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, otthon milyen eszközeid vannak. Illetve, amit a többiek írtak, magadhoz képest fejlődtél-e ezalatt a 3 év alatt?

Azzal, hogy mások mit mondanak, nem kell foglalkozni, ha te elégedett vagy az eredménnyel, és jól érzed magad a bőrödben. :)

2016. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!