Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudok tömegelni ha ossze...

Windu1111 kérdése:

Nem tudok tömegelni ha ossze allitok egy etrendet akkor mindennap ugyan azt kell ennem? Most sok hust es sok szenhidratos etelt eszek . De ez eleg e?

Figyelt kérdés
Eleg ez igy ? Vagy allitsak ossze egy dtrendet ? Reggeli 3 db tojas iskolaba 2 csirkemelles szendvics hazajovok csirke + rizs vagy vmi husos etel edzesnapon feherje por edzes utan + este meg turo

2016. febr. 5. 17:55
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Amiket írsz alapanyagokat azok jók, de nem mindegy a mennyiség. A napi fehérjebevitel legyen meg kb 2g x ttkg, a zsír 1g x ttkg, a ch-t meg kezdheted kb 3g x ttkg-ról, ha hízékony vagy, ha meg kevésbé, akkor 4g x ttkg-ról. Majd látni fogod, hogy ez elég-e, és ha nem jön a tömeg, akkor növelheted még a ch-t. Kell vitamin és egyél sok zöldséget is.
2016. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az az étrendem, hogy megvan a makrótápanyagok mennyisége, kb: 420 g ch, 90 g zsír, 250 g fehérje. Ez a napi mennyiség, de nem szabom meg hogy 1. kaja csirke+rizs. Ch rizs, zab, köles, tk kenyér, zöldség, pufirizs.. fehérje csirke, pulyka, hal, ló, néha marha, zsír főleg olajos magvak. Tiszta kaják, de változatos, beviszem a mennyiséget amiből aznap kedvem van.
2016. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az szép , hát én is kb így képzeltem el hogy így fogom hát figyelj pl a multheti kajám amit ettem Reggel 4 tojás, 2 tk kenyér 150 g csirkemellel zöldséggel bőven, edzés után 100 g rizs + 200 g csirkemell sajt, vacsira túró 70 g + még reggel ittam tömegnövelő port 70 g edzés után pedig 30 g fehérjeport , na majd megpróbálok még jobban oda figyelni és minél több vitamint fehérjét és ch-t bevinni, remélem lesz hatása mert ügye 2 hónapja kezdtem karom nagyon nehezen nő a mellem már ráfeszítés nélkül szépen alakul , hátam is csak ez a bicepsz ami nem, ja még abba tudnátok segíteni hogy ugye van nekem 1 kg os Hyper Mass 5000 tömegnövelő + fél kilós Nitro Gold Pro fehérje ezt a kettőt együtt hogy szedjem? a tömegnövelő mondom 1 mérőkanál lemértem 70 g a fehérjénél 30 g , ezeket milyen időközönként szedjem? Ja és köszönöm a válaszaitokat.
2016. febr. 5. 19:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát én 168 cm és 60 kg körül vagyok szeretnék legalább egy 70 lenni nyárig akkor 120 g fehérjére 200 g szénhidrátra és 60 g zsírra lenne szükségem a látszólagos eredményért ? Edzéstervemet edző állította össze.
2016. febr. 5. 19:13
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
Havi netto 1kg izom jöhet, azaz 10 kg izom nem lesz nyárig csak zsírosabban. Tömegnövelő csak edzés után menjen, mert cukros. De én nem vennék kész tömegnövelőt, hanem veszek külön proteint és ahhoz teszek összetett ch-t. De ha már megvan, akkor edzés után menjen annyi tömegnövelő, amiben van kb 40-50g ch és mellé mehet még 30g fehérje is. Tudom, hogy van a tömegnövelőben is fehérje, de az nokedli. :)
2016. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben akkor együtt fogom a kettőt köszönöm a válaszodat. Még valami heti 3 x szoktam 1,5 órát edzeni, sokan azt mondják hogy ez semmi , most akkor kezdjek el szerinted többet edzeni vagy ez elég?
2016. febr. 5. 19:28
 7/8 Cortez70 ***** válasza:
Elég annyi. Idővel majd mehet 4 nap, mert úgy könnyebb elosztani, de kezdőknél pár hónapig a heti 3 napos, teljes testes edzés a legjobb.
2016. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2016. febr. 5. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!