Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik újak a konditeremben! Ti...

Akik újak a konditeremben! Ti előre megtervezitek az aznapi edzést?

Figyelt kérdés

Ma voltam életemben másodjára kondiban, tudni kell, hogy 23 év abszolút mozgásmentes életmód van mögöttem (tesi felmentés még anno.. lustaság, stb..) nem vagyok kövér, de azért eléggé lötyögök.. :D eddig nem akartam egyedül járni, de kénytelen vagyok. az első 2 alkalom számomra inkább ismerkedés volt a gépekkel, a teremmel, melyik gép mire való, hogyan kell használni, stb stb.. szóval még nagyon új, kezdő vagyok. :D a kérdésem az lenne, hogy egy előre megtervezett programmal érdemes menni, vagy majd ott kitalálni? ahova járok, oda elég kevés ember jár, második alkalommal rajtam kívül még 2 srác volt, szóval eléggé szabad vagyok, nem kell gépekre várni, stb.. :D


illetve 'rutinos' emberek, lenne valami tanácsotok egy kezdőnek? tedd-ne tedd..? :)

köszönöm :)


23/N


2016. febr. 7. 16:22
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, kimaradt, hogy kb. 1 hónapja heti 3szor kocogok is.. :)
2016. febr. 7. 16:26
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Sárga Kapszula című könyvet töltsd le, olvasd el, ingyenes. Kezdőként neked heti 3 teljes testes edzés menjen, magas ismétlésszám, alapgyakorlatok.
2016. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cortez70 ***** válasza:

Átmozgató terv kell neked, ahogy előttem is írták. Nem ott kell majd gondolkodni, hogy mit is kell csinálni.

A sárga kapszulát olvasd el.

2016. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki kezdő, hát én az vagyok. Komplett edzéstervem van, ami teljes testes, és mindig ugyanaz. Még a sorrend is. Ami vátozik, az időnként a súlyok nagysága, illetve az ismétlésszám, időnként növelem a terhelést.
2016. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!