Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolás rúddal? Hogyan?...

Guggolás rúddal? Hogyan? Milyen rúd az alkalmas?

Figyelt kérdés
22 éves csaj vagyok, nem rég kezdtem bele újra a súlyzós edzésekbe. Szeretném a dreppeket nehezíteni, h hatásosabb eredményt kapjak és tudom, h a nyakamba véve rúddal lenne a legmegfelelőbb. Mindegy, h milyen a rúd? Ha mondjuk a kézi súlyzóknál vagyok éppen, akkor nem ciki a francia rudat a nyakamba kapni, vagy inkább az egyenes rúd, amit a mellezéshez használnak? :) Van különbség? Vagy úgymondd nem "ciki" a nem "ehhez illő" rúddal edzeni? :) Bocsi, ha kicsit lüke kérdés! :)
2016. febr. 7. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Guggolóállvány nincs?
2016. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Francia rúd nem jó, egyenes rúd kell, guggoló keret nincs?
2016. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 kg-s rúddal azok guggolnak, akiknek a 20 kg-s túl nehéz. Franciarúddal még az életben nem láttam guggolni senkit, szerintem nem lehet túl kényelmes, nem is értem hogy fordulhat meg valakinek a fejében, hogy ezzel nyomja. A 20 kg-s egyenes rúd a legmegfelelőbb, felesleges variálni.
2016. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Francia rúddal elég érdekes lenne gugolni, beleillene egy ilyen youtube válogatás videóba amin röhögni lehet. Mindenképp kell egy rendes álvány, hogy mást ne mondjak 12 ismétlés után elég szar lenne kiemelni a súlyt nyak mögül:)
2016. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Odamész a guggolóállványhoz, a nyakadba rakod a 20 kilós minimum 180cm-es egyenes rudat, és guggolsz. Máshogy nem nagyon fog menni.


A láb a test legnagyobb izomcsoportja, ennek a megedzéséhez kell a legnagyobb súly. Tényleg azt képzeled, hogy egy felpakolt franciarudat majd így lazán felkapsz a nyakadba? :D Tartani sem fogod tudni normálisan, meg szét is fogja nyomni a nyakad, ha nem egyenes a rúd...

2016. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andi80018 ***** válasza:

Nem teljesen értem, miért akarsz francia rúddal guggolni:-)

Oda kell szépen battyogni az állványhoz, vagy a kerethez, és adott a történet. Fura a kérdés is maga, ne haragudj.

2016. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!