Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert gorbul a hatam felhuzask...

Miert gorbul a hatam felhuzaskor, guggolastol vagy csak szimplan attol ha lehajolok?

Figyelt kérdés
Probalom fesziteni, a hatamat gyakorlat kozbe, a felso resze egyenes de az also az nem, es erzem is h terheli a gerincem. Most elkezdtem egy olyat hogy felhuzni max annyival huzok ameddig egyenes a hatam 4x20at, de a gugholast muszaj kihagyni.

2016. febr. 12. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyenge a gerincmerevitod es rossz a technikad, gyakorlassal mindketto javulhat de 4x20 felhuzast nem tudom minek csinalsz. 20 ismetles tul hosszu, nem fogsz tudni a vegere odafigyelni a hatadra es meg a nagy sulyt se szokod. Inkabb menjen 2-3x5 ismetles de a bukas kozelebe se kerulj, minden edzesen novelj a sulyon. Mire odaersz, hogy nehez legyen remelhetoleg megtanulod. Normalisan igy kell megtanulni a felhuzast es a guggolast is.
2016. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Gerinctornát kéne gyakorolnod.

Lassabban végezd a mozdulatokat, inkább kevesebbet csinálj egy adott idő alatt és akkor meg fog erősödni a gerinced. Viszont keress rá ilyen tornákra is, sok videó és leírás van a neten, angolul bővebb.

2016. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet alapból rossz a kivitelezés, de esélyes a mély hátizmaid, hasizmod is gyenge, azokat is meg kéne erősíteni.
2016. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Y emelés
2016. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az Y emeles nem vall benelegito gyakorlat?
2016. febr. 14. 15:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egy tartásjavító gyakorlat.
2016. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!