Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás után ha izmosítani...

Szálkásítás után ha izmosítani kezdek, kalóriatöbbletbe kell lennem. Az edzések mellett nem fogom visszahízni a kcal többlet miatt amit szálkásításnál leadtam?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudhatjuk... Ne legyen nagyon nagy a deficited, egyél jól s reméljük a legjobbakat. Van, aki jobban zsírosodik, mint más.

Én sem tudom, velem mi lesz, bár tekintve, hogy nagy kalóriatöbbletben is csigatempóban zsírosodom, elég bizakodó vagyok. Plusz nem extrém szintre szálkásítok le, azt azért nehéz lehet megtartani.

2016. febr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jól lövöd be a tápanyagokat, minimálisan fogsz csak zsírosodni, de ezt sajnos neked kell kikísérletezni, miből mennyi kell.
2016. márc. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!