Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem megy a Front Lever,...

Miért nem megy a Front Lever, Muscle up, Human flag?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Nem mennek ezek a gyakorlatok..a techinkám a rossz vagy nem tudom...erőm szerintem megvan hozzá..de egyszerűen szokatlanok ezek a testtartások nekem és nem mennek a feladatok..próbálkoztam vele,van egy srác akinek megy és a többiek egyből úgy könyveltek el,hogy nem vagyok erős..hogy ezek csak "lufiizmok" az már le van szarva,hogy a srác közel nem mozgatja meg azokat a súlyokat amiket én.,..ha időt fektetek bele és gyakorlom ezeket a "szarokat" mert tényleg megutáltam őket..akkor menni fog?Vagy ez mitől függ?


2016. márc. 1. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyakorlás kérdése, más mozgásforma. Egyik barátom meg tud csinálni ilyesmiket, pedig vékonyabb nálam, de street workoutozik.
2016. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kondizol akármilyen izomzatod van soha nem fog ez menni elsőre senkinek,ezt gyakorolni kell ha megvan az izom,mert ez egy olyan testhelyzet amivel nem tud ismeretlenül mit kezdeni a megfelelő méretű izomzat se.Javítsatok ki ha nincs így de én soha nem láttam még embert aki 1.-re egy tökéletes zászlót képes lett volna csinálni.
2016. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kettesnek igaza van. Én még a front lever in tuck position-nél tartok, de elsőre még magát a helyzetet is alig bírtam felvenni, és 5 mp-ig bírtam. 2 hét múlva már 12 mp-ig ment, pedig az alatt aztán nem sokat erősödtem.
2016. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!