Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények erről a fehérjéről?

Vélemények erről a fehérjéről?

Figyelt kérdés

[link]


2.5 kiló + shaker 8500-ért elég jónak hangzik. tápanyagtartalom se rossz. Lehet h kamu? a márkát nem ismerem.



2016. márc. 20. 08:40
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Az adatok alapján ez egy jó protein.
2016. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak érdekes hogy még soha nem hallottam róla, szerintem te se.
2016. márc. 20. 09:05
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
Én sem, de ettől még lehet jó fehérje. Kb 600 tápkieg cég van a piacon és jöhetnek újabbak is. Az nem jelenti azt, hogy az újabbak mind csalók lennének, csak mert még nincs reputációjuk.
2016. márc. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki nyugodtan akár először egy 500 grammossal hogy milyen, de ahogy nézem a 2 és fél kilós is jó áron van
2016. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2.5kg -s elég jó árban van. El is mentettem a linket. :)
2016. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az adatok alapján jó minőségű termék. Félelmetesen olcsó, de ha épp felfuttatás a cél akkor ez sem kell gyanús legyen.

Az a baj a fehérjével, hogy fél kiló vagy 2,5 kiló megvásárlásával és elfogyasztásával nem igazán fogod leszűrni, hogy jó-e.

Persze vannak árulkodó jelek, hogy biztosan tejsavót vettél-e.

Állag, oldhatóság, ragadósság, hogyan ülepszik, mit művel a gyomrodban...

De ha egy kevert fehérjét kapsz, ami azért már egy "jobb kamu" 50% körüli tejsavóval, ott ember legyen a talpán aki megmondja. Ugyanakkor nem hinném, hogy ebben a piaci helyzetben mikor cégek jönnek és mennek, egyik köpi a másikat, nagyon érdmees lenne kamut gyártani.

Vedd, használd, tapasztald. Keress véleményeket róla (mert ami ott az oldalon van az mind ugyanúgy fogalmazódott) :)

2016. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A shakert ne vedd alapul... nálunk a teremben 500 ft.

Ennél a cuccnál ez simán lehet bevezető ár, reklám célból ajándék shaker. Ez csak üzletpolitika.


Ha azt veszed, hogy most akciósan a 3 kg-s MHN fehérje 10 ezer, az kilónként 3.300-. Tehát abból 2,5 kg 8.250...


A Stillmass fehérjék is hasonló árkategóriában vannak. Ott a 80-as instant 9.600 Ft 2,5 kg, míg az általad linkelt akció nélküli ára 10 ezer felett van...


Rengeteg gyártó, forgalmazó van. Attól, hogy ez nem agyonreklámozott, nem ismert, vagy még új, lehet ugyanolyan jó.

2016. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tap bela ***** válasza:

Ez a fehérje 8.490Ft/2500g vagy is 3.396Ft/kg


Az MHN 100%-ban whey fehérje 3kg = 10.000Ft vagy is 3.333Ft/kg + 1.200Ft értékben ajándék n.o. fokozó + szállítás ingyenes

2016. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!