Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés, súlyzós edzés...

Tömegelés, súlyzós edzés mellett milyen futás típus erősít?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy 16 éves, 60kg, és 168 cm vagyok, több mint fél éve űzöm az ipart. Egy ideje már a minden nap edzős módszerre váltottam, persze minden nap másra, és igyekszem tömegelni, kb. napi 4gramm szénhidrát/kg. fehérje kb. 40 gramm egy nap. A kérdés, hogy ugyebár fejlődök, de ahogy tapasztaltam, nekem a leghatékonyabb hasedzés (minden 7köznap hasazok), és persze önmagam fitten tartása, ha HIIT-ezek. A kérdés, hogy ez jó ötlet-e. Nem építi-e le az izmot, vagy gátolja a fejlődésben. Vagy esetleg milyen mozgást ajánlotok a jó hasért, ami nem gátolja az izmokat a fejlődésben. Köszönöm előre is:)

2016. márc. 29. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
jó has? a hasadon soha az életben nem fogsz változtatni, mert az izmok formája és tapadása genetika. max pucolás után jobban kijön, de "jobb hasizmod" nem lesz soha. és mi az "a fehérje kb. 40 gramm egy nap. " ??? és minek hasazol minden hétköznap? 2 nap pihi szerintem kéne mindig.
2016. márc. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A HIIT-nek mi köze a hasazáshoz?


1. A HIIT az jó, a legizomkímélőbb kardió.

2. Hasazás elég minden 2. vagy 3. nap. Az izomnak kell pihenés is!

3. 40 gramm fehérje nagyon kevés. Legalább 120 gramm kellene.

2016. márc. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cortez70 ***** válasza:

40g fehérje az vicc. Neked 100-120 g kellene. Tömegeléskor kalória pluszban vagy, nem fogsz a hasadról zsírt leadni. Hiába hasazol minden nap, nincs értelme. Nincs helyi zsírégetés és eleve kalória mínusz kellene zsírleadáshoz.

Mehet kardio az nem gond, csak akkor ezt vedd figyelembe, hogy annyival is több kaja kell, hogy kalória pluszban legyél.

2016. márc. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapokkal nem vagy még tisztába pedig fel eve csinálod. 40 gramm fehérje az nálam egy étkezés.
2016. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!