Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 éves fiú vagyok és szeretné...

17 éves fiú vagyok és szeretnék fotómodell lenni. Mert rendszeresen edzek es jo testem van. Hogy kéne elkezdenem? Kit keressek hogy fotómodell lehessek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó reggelt, április 1-je!

Nem valószínű, hogy a testépítők foglalkoznak ilyenekkel amúgy...

2016. ápr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy volt osztálytársam ilyen magyar modellsuliba ment el, jó buli volt, egyedül volt srác és a fele csajt lek**ta... Aztán áruház láncoknál volt ruhamodell, majd egyszer poénból beadta a jelentkezését, akkor szaud arábiába ment 2 évre öltöny modellnek(hozzá kell tenni, kreol bőrű de nem cigány), aztán ott szomorú volt, higy nem látszik a teste, úgyhogy negyede gázsiért elment kínába fehérnemű modellnek...

Szóval nem lehetetlen.

2016. ápr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
Anyukádat keresd kisgyerek, majd ő segít neked.
2016. ápr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Kámingáutolj" és akkor felfedeznek!
2016. ápr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Matekból hol tartotok a suliban?
2016. ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aztán meleg-e vagy?

Mert ha nem, akkor felejtős.

2016. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zyzz feltámadt? Miert írod ki más nevét kisgyerek? Szólj anyukádnak aztán beküld a Kinder csoki gyerekarcot keres
2016. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!