Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Veletek is így van? Vagy...

Veletek is így van? Vagy nincs is ilyen nektek?

Figyelt kérdés
A teremben sokkal jobban néztek ki a saját véleményetek szerint mint otthon. Mert nekem így van.

2016. ápr. 14. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem járok terembe, de társaságban sokkal kisebbnek érzem magam. Félreértés ne essék, nem vagyok nagy amúgy sem.
2016. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 clint ***** válasza:
Nálam pont forditva...
2016. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kisboltos ***** válasza:
Teremben be vagyok durranva, persze, hogy jobban is tetszik a látvány. De teljesen mindegy, mert úgy sem leszel sosem elégedett magaddal, lehetsz bármekkora :D
2016. ápr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz 3as mindig van valamit javítani.:)
2016. ápr. 14. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
En mindig hangosan nevetek azokon akik a tukorben feszitenek es nezegetik magukat a teremben. Azert hangosan, hogy ok is halljak.
2016. ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Mivel be vagy durranva, ez valójában is így van, nem csak te látod úgy.


Utolsó, miért is? A testépítés erről szól. Azért csinálja mindenki aki csinálja, hogy izmosabb legyen, jobban megfeleljen magának, vagy/és a környezetének. Hogy máshogy tudna valaki meggyőződni az elvégzett munka eredményéről? Te minek csinálod ezt az egészet, ha nem nézed meg magadat a tükörbe, hogy pl. egy diéta során hétről hétre mennyit fejlődsz? Ez kb. olyan, mint ha vennél egy Lambot, de letakarva tartanád otthon a garázsban. Nem azért veszed, hogy megmutasd mid van, és néha odarúgj neki a pályán?

2016. ápr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
Nálam is így van, de mivel teremben ugye bedurrant izmokkal látom magam, így ez nyilvánvaló.
2016. ápr. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!