Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lassan 10 hónapja edzek,...

Omg1234 kérdése:

Lassan 10 hónapja edzek, igazából arra vagyok kiváncsi hogy a szteroid mit tenne az én szérvezetemmel? 16 éves vagyok 65-66 kg 177 cm kaja nincs teljesen rendben de viszonylag jól kajálok, edzés rendben: fekvenyomás 1rpm: 75kg, gugolás 85kg.

Figyelt kérdés
Mostmár látszódik rajtam hogy edzem, 1ik évfolyamtársam nagyon vékony és utánanézett a szteroidoknak. Mivel neki nincs se motivációja se akaratereje, mondta nekem hogy rendeljünk,az elején nagyon elleneztem de egyre jobban hajlottam rá ha max 1 havi kúrát csinálnánk,mi bajunk lehet? eddig is sokat olvasgattam szteroidokrol de csak kíváncsiságból, szerintetek ?

2016. ápr. 24. 19:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Minnél tovább szeretnék natural maradni, de attól félek hogy más belevisz ebbe, meg én is úgy gondolkozom hogy 1 havi jól megtervezett kúrától valami gyengébb hatóanyagú szerrel mi baj lenne, meg lehet tudnék is magammal kezdeni valami az iskola mellet, (már vannak elképzeléseim)
2016. ápr. 24. 19:58
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tenyleg omg. Kaja nincs rendbe, 10 honapja edzel, 177 cm Hez 65 kg vagy, szerintem inkabb edzel meg meg rakd rendbe a kajad mert azt se tudod miket beszélsz
2016. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 zyzz.ae ***** válasza:
60%
Raersz meg:)
2016. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen, ilyen "edzésmúlttal", ha lehet egyáltalán annak nevezni, elég gyík dolog kokszolni. Bocs, de ez a legalja.


Az is hülye, aki frankó szert elad nektek. Bár ha van egy kis esze, elad valami hatástalan cuccot, jó sok pénzért Nektek. Ez a jobbik eset.


Rosszabb esetben viselkedésproblémákkal és öngyilkossági gondolatokkal áld meg, amit később megfejel egy kis csöcsike, ami 20 éves korodra kérlelhetetlenül odanő a mellizmodra.


Amúgy a haverodnak üzenem, hogy akinek büdös a munka, az nem fog toronnyá nőni chipszabálás és valóságshownézés közben, akármit tol a valagába.

2016. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már megértem Bunny-t, hogy miért olyan agresszív az idiótákkal. Sok ilyen után nekem se lenne kedvem szépen beszélni.
2016. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Annyi történne, hogy valószínüleg szétb.szná a hormonháztartásod és hasonlók. Nyilvánvalóan nem tudod mi hogy működik. Majd ha nyomod 5-7 éve, tökéletes kajával és edzéssel, és úgyérzed nem fejlődsz már, akkor ráérsz cuccolni. Nem is olcsó mulattság, nem 10e Ft.. Legyen eszed és ne csináld!


Csak úgy zárójelben megjegyzem, nincs egy kúra, csak első.

2016. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha sokat olvasgattál volna, nem kérdeznél ilyet.
2016. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnek elkezdeni mert így is fejlődok csak kérdés volt , mi lenne ha... Aki meg f#sz volt annak azt üzenem hogy 1 év múlva jobb formába leszek mint ti valaha
2016. ápr. 25. 10:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Van egó rendesen :D
2016. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem ego, csak elhatarozott vagyok, amiota elkezdtem azota 1x voltam kb beteg akkor nem mentem , életem is ez iranyaba szeretnem vinni
2016. ápr. 25. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!