Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két kezes sulyzoval guggolas?

Két kezes sulyzoval guggolas?

Figyelt kérdés

Nemsok videot talaltam, tudnatok segiteni? Sporolnom kell szoval itthon edzek egy darabig tippek kellenènek. Kitoresrol, guggolas, lab/farizom/hát gyakorlatok!

21L

(Evek ota edzem, jöhetnek gyilkos gyakorlatok)


2016. ápr. 24. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

rendes étrend rendes edzésterv van?

mit eszel mennyit, mit edzel mennyit? fejlődsz rendesen?

2016. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kitörések meg ilyenek nemtudom hogy értesz e hozzá
2016. ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

4ève sulyzos edzes,2ève boxolok.

Ehhez az Edzo allitott mindig ossze etrendet, azota mar magamnak.

Nincsenek gyorsetelek, felesleges szenhidratok, sok zoldseg, neha gyumolcs. Nap 2,5L viz neha sikerul 3L

Napi 5szor etkezem

Ebbol egyszer zoldseget.

152cm

66kg

20L

2016. ápr. 25. 00:20
 4/16 A kérdező kommentje:
21*
2016. ápr. 25. 00:20
 5/16 A kérdező kommentje:

Igazabol eddig azt hittem eleget tudok..De igy h nem tudok teremben edzeni... rajottem.hogy nem mindent megoldok csak lab/vadli Edzessel vagyok bajban.

Kitorest 2felet csinalok. De hianyzik a guggolas /labtolo/vadligep.

2016. ápr. 25. 00:22
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Ha 4 éve edzel súlyokkal, akkor neked ezeket zsigerből tudnod kellene...

Lábhoz itt találsz gyakorlatokat:

[link]

Kétkezes súlyzóval, ha van, hova akaszd, akkor a guggolás alap. Mehet a kitörés, illetve a merevlábas felhúzás.

Hátra pedig felhúzás, T rudas evezés. De a shop builderen több gyakorlat is van


Bár nekem fura, hogy ennyi idő után ezeket nem tudod. Kissé morbid, hogy 3-4 hónapos edzésmúlttal én sorolom neked...

2016. ápr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem tul valtozatos az edzestervem, es fentebb irtam h inkabb gepeket hasznalok. Ugy gondolom nem vagyok koteles mindent tudni es meg evek utan is lehet kerdesem. Lattam tobb gyakorlatot a teremben, de en guggoltam, labtoloztam, vadligepeztem, Kitores. Mindent megtudok oldani otthon csak erdekelne tapasztalat es gyilkos gyakorlat egy kezes sulyokkal. Otthon nincs Rudam

:) bar nemtudom ezt miert kellett 2-3 x leirom.:) azert koszi!

2016. ápr. 25. 01:29
 8/16 A kérdező kommentje:

Bar latom alapbol Rosszul tettem fel a kerdest. Ezen most kocsit meglepodtem... igy mar ertem a "felhaborodasod" :) egy kezest akartam irni , mert kezkezesem nincsen! Egy kezessel valo guggolas lett vna a lenyeg minden mas rendben van amint irtam fentebb tobb alkalommal (mielott te is irtal) semmi masban nem kell segitseg/tapasztalat.

Egy fajtat ismerek es talaltam de tobbet nem igazan.

2016. ápr. 25. 01:32
 9/16 anonim ***** válasza:

Egykezes súlyzós is a válladra tudod rakni, tudsz vele guggolni, de sok értelme nincs, mert nem hiszem, hogy rápakolsz 50 kilót.

Próbálkozz egylábas gyakorlatokkal. Egylábas guggolás, bolgár guggolás, egylábas felhúzás. Jó még a sétálós kitörés, csípőemelés súllyal a hasadon. Van az a gyakorlat, nem tudom a nevét, hogy lehasalsz az ágy szélére, úgy hogy a lábad lelóg a földre, beszorítod a súlyzód a bokádhoz, és vízszint fölé emeled a lábad.Vádlira pipiskedés lépcsőn. Hátra húzódzkodás, inverz evezés.

Kb ennyit tudsz házilag csinálni.

2016. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Koszonom utolso.:)

Ma mar tul vagyok az edzesen, mert kesobb es hnap nem lesz idom.

Kitoreseket csinaltam(2félèt), bolgar guggolast, taposogepeztem!

2016. ápr. 25. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!