Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alacsony tesztó kúrára miért...

Alacsony tesztó kúrára miért mondják azt hogy "csak lelövöd a saját tesztód? "

Figyelt kérdés
oldalon is többször találkoztam vele meg fórumokon is, hogy 500mg alatt nincs értelme. na most ha napi kb 10mg-t termel a szervezeted, az 70. az 500 meg 7x annyi. most akkor hogy is van ez?

2016. ápr. 25. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan kicsi dózissal nem hoz annyit, hogy egyáltalán érdemes legyen vele belenyúlni a hormonháztartásodba, ezért mondják ezt. Ha már valaki koxol akkor csinálja "rendesen". Bár ez a kifejezés nem helytálló.
2016. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
elég sok profi testépitőröl hallottam hogy mielőtt elkezdtek vna rendes cuccokat nyomni, nagyobb adagokat, fiatalon, alacsony dózisu tesztón voltak, akár évekig, mondjuk évi 2x 12hét, és talán igy még "egészségesebb" is mint egyből egy teszdó deka metát lenyomni... pl heti 2x200mg szuszi. aztán fenetudja, tapasztalatom nincsen, azért kérdezem. fullos kaja és fullos edzés mellett se hozna annyit?
2016. ápr. 25. 22:31
 3/10 clint ***** válasza:

Hosszabb távon természetesen hozna, de nem hinném, hogy annyit amennyit megérne, hogy kokszoljál.

Ha tisztán edzel a saját hormonjaidat használod, ha kokszolsz akkor meg a külsőleg bevitt (bár ez nem helytálló) hornonokat. És ezek miatt a tiedet nem használod, ugyhogy leáll, hisz külső forrásból van. Miután végeztél, a sajátod leállt mert kapott külső forrásból, de azt is abbahagyod ugyhogy konkrétan a helyreállitó kúrával probálod ujra beinditani a gépezeted, de a régi semmitöl nem lesz. Alacsony dózis is külsőleg bevitt hormon tehát...

2016. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerintem a kérdésből annyit le lehet következtetni, hogy az alapokkal tisztában vagyok. én azt nem értem, hogyha kvázi 3 hónapig 7x akkora a tesztó szinted, rádaásul nem is rövid észter, szóval lassabban is ürül, miért ne fejlődnél? - kúra után pct meg közbe persze ösztróblokk
2016. ápr. 25. 22:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezt a 70et honnan veszed, mivel TRT-re is 250-et szoktak felírni (amcsiba). Az van kb a naturál érték közelében és ha abból indulunk ki, hogy a naturál nem túl anabolikus mennyiség, máris érthető, miért nyomják kb a 2x-ét (ami amúgy átlagos, mondhatni kezdő dózis, vannak akik 1gramm körülit nyomnak)
2016. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 clint ***** válasza:

Mint mondtam biztos fejlődnél valamennyit, de egyszerüen nem annyit mint egy rendes kúrától.

A másik meg, hogy kár számolgatni mgokat mert szinte egyikben sincs meg a cimkére írt mennyiség, már nem a 90-es 2ezres évek elején vagyunk, egy jobbféle sustanon 250ben jó ha van 150 mg és sanszos, hogy a négy komponensből néha a drágábbik kimarad.

2016. ápr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
"Most men produce 4 to 7 milligrams of testosterone a day, with the highest blood level in the morning and the lowest level in the evening" még igy is tulzásba estem, figyelembe véve az egészséges táplálkozást, aktiv életmódot
2016. ápr. 25. 23:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom akik ezt mondják és kokszoltak már, tapasztalat alapján mondják és nem tartottak napi 3 laborvizsgálatot, hogy hány mmol/l teszto van bennük. Az emberi szervezet bonyolultabb annál, mint hogy 7-szer annyi tesztót nyomsz akkor 7-szer gyorsabban fejlődsz.
2016. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ilyen nem is állitott senki.
2016. ápr. 29. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, akkor 3 hónap alatt 2kg helyett jön 3kg. Ezért nem éri meg sok tízezret kibszni az ablakon. Ezért mondják. Semmi értelme nincsen. 500mg észter egyedül sem hoz rengeteget. Ráadásul messze nincs benne 500. Még egy része aromatizálódik is ösztrogénné.
2016. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!