Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Danabol kúra után mennyi...

Danabol kúra után mennyi marad meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 8 éve foglalkozom testépítéssel és már már nagyon lelassultam a fejlődésben, ezért szeretném kipróbálni a Danabolt. Tudom hogy "szar vizesítő" meg ilyen káros olyan káros de eredetit, gyógyszertári minőségben tudok szerezni. 1 hónapig szedném. 100 darabos kúra lenne. Az étrendem napi 250g fehérje és 600-700g szénhidrát és kb.4000kcal lenne. A kérdésem az lenne hogy ha letelik az egy hónap akkor mennyi izmot tudnék megtartani? Tudom hogy a nagyja víz lesz (pl.10 kilóból 6-7 kiló víz)de az izom megmarad mondjuk az a 3-4 kiló? Vagy mit kéne szednem hogy megmaradjon? Ez lenne az első kúrám, többet nem tervezek. :) Előre is köszönöm a válaszokat

2016. máj. 6. 16:54
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom hogy mennyit számít de 25 éves vagyok 90kiló nehezen hízó és 182 cm
2016. máj. 6. 16:56
 2/21 kennymc ***** válasza:
100%

Ha 8 éve foglalkozol testépítéssel, akkor olyan körben kéne mozognod, hogy tudd, nem eredeti az a Danabol amiről beszélsz. Nagyjából semmi sem eredeti, amit be tudsz Józsitól szerezni. Árából ez megállapítható. Ha olcsó, akkor zuglabor.

Ha meg a Te ismerősöd tényleg pont millióból az egy, akkor nem csak Danabolt tudnál szerezni eredetit, hanem tisztább dolgokat is, és akkor már feltevődik a kérdés, miért mocskolnád magad ezzel, mikor "egészségesebben" (ezt hogy tudtam leírni:D) is ki tudsz jönni az egészből.

Először inkább gondold át komolyan. Mindenki eredetit tud, mindenki Amerikából. Még akkor is, ha már jó pár éve nem gyártják, lásd a Decát.

2016. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
3-4 kg izom 1 hónap alatt a leggagyibb koxxal? Szerintem vedd ki a kezed a biliből. 1 hónapos kúrának eleve semmi értelem. Ami megmarad belőle? Talán egy szar májfunkció, az marad
2016. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 CsakMester97 ***** válasza:
Levezetéstől függ, de egy hónap alatt szerintem sem történne sok változás.
2016. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

"de eredetit, gyógyszertári minőségben tudok szerezni."


Jajj!:)

Ettől szebbet nem is tudtál volna írni:)

Ezt a cuccot már senki nem tudja hol gyártják, mert még azok az ázsiai laborok, amik tonnaszámra rendelik, és nyomják a 10 mg tabikat, azok is csak nagyfelvásárlók, az alapanyagot nem ők csinálják.

Ezektől rendel pár szintén nagykereskedő különböző országokból.

majd otthon hígítják, és újranyomják, majd szétdobják az országban.

Szóval így tudsz te gyógyszertári cumót, kisfiú:)

2016. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D Első kajak Józsinak hívják :DDDD Csak nem te is ismered? :D Egyébként mindenkinek megy a zöld kéz :)
2016. máj. 6. 17:24
 7/21 A kérdező kommentje:
De ugye a dana fokozza a fehérjeszintézist és vinnék be fehérjét dögivel az biztos :) Ígyse érne sokat egy hónap? :/
2016. máj. 6. 17:26
 8/21 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nincs már gyári danabol, vagyis meta. Régen volt a richteres nerobol, meg a román naposim. De már mindegyik meta zuglaborban készül, ismeretlen körülmények között. Amúgy nem sok marad meg, mert a fele víz lesz. Meg egyénfüggő is.Aki cuccol az ne féljen szúrni. Ennyi
2016. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 kennymc ***** válasza:

Hogy ráéreztem, hogy Józsi lesz.. :D

Te is tudod, hogy többet ártana, mint amennyit érne. Ha tényleg nem bírod megállni, akkor legalább annyit tegyél, hogy másikat választasz. Várj még két hónapot rá, ha az ára miatt esett erre a választás, legalább a saját egészséged miatt is.

2016. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó próbálkozásom :) Ha danabol kúra után szednék Spiropent-t akkor kb. mennyi maradna meg? :) Agyára megyek itt néhány embernek :)
2016. máj. 6. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!