Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 3x200 felüléssel +...

Heti 3x200 felüléssel + megfelelő étrenddel mennyi időbe telik, míg kockás lesz a hasam?

Figyelt kérdés
Húsz éves vagyok,76 kiló, van a hasamon ránézésre kb 4 kiló felesleg. A napi szénhidrát + fehérje bevitelem megfelelő (utána néztem). Szerintetek mennyi időbe fog telni? Kéne még mellé más gyakorlatokat is csinálnom?

2016. máj. 21. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
:D
2016. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felüléssel csak a gerincedet teszed tönkre, felejtsd el. Zsírégetéshez kalóriadeficit kell. Többet nem írok, ha van eszed, elolvasod a sárga kapszulát, google-ba beírod és ki is adja, ott minden lényegit megtalálsz.
2016. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
A felülés szar, csak a derekadat vágod tönkre. Hasprés kell és lábemelés függeszkedve, meg guye nem ártana mindenre edzeni. És kellenek aerob edzések is. Amúgy meg nincs helyi zsírégetés!
2016. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasfal izomtömeg növelésére legjobb gyakorlat az 5-10 ismétléses tartományban öv nélkül helyesen kivitelezett guggolás és felhúzás.

Fogjátok már fel, e két gyakorlat az alapja a testépítéstől kezdve a súlyemelésen át az erőemelésig minden féle fajta erősportnak. Bár a testépítés nem kif. erősport, de ez más téma.

Lábemeléssel, haspréssel egészítsd ki az alap gyakorlatokat és jon a hasfalra a tömeg. Felülésnek valóban nincs értelme.

2016. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nekem nincs itthon futógépem, se szobabiciklim. Szóval mást nem tudok tenni, minthogy lemegyek minden reggel 40 percet futni?
2016. máj. 21. 12:39
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Kb igen. Gyors gyaloglás, lassú kocogàs 120-130-as pulzussal.
2016. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tudsz-e mást tenni, én túrázni szoktam, van a közelben egy csomó erdő, hegy és vadaspark. Az se rossz, csak sok legyen belőle :) Biciklizni is lehet, normál biciklivel. De a szobában is lehet aerob mozgást végezni eszköz nélkül, egy időben power walkingot is nyomtam.
2016. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!