Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Osztott vagy teljes test edzés?

Osztott vagy teljes test edzés?

Figyelt kérdés
Naturálban melyikkel érhetek el nagyobb fejlődést?

2016. máj. 27. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Először teljes, aztán osztott
2016. máj. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nekem a teljes jobban bejött, de ezt szerintem mindenkinek ki kell tapasztalni, hogy neki melyik a jobb. :)


18/L

2016. máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cortez70 ***** válasza:
2016. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom teljes, aztán kóstolj bele az osztottba és ha megrekedtél egy szinten, mehetsz vissza teljes testre, mert szükséged lesz heti több guggolásra, fekvenyomásra stb. Erőedzésre, hogy tovább fejlődj.
2016. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És nektek, hogy vált be, akik osztottat csinálnak? Teljesen szétosztják vagy 2napra szedik pl. A-B
2016. máj. 27. 13:50
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
Nekem az vàlt be ha vàltoztatom pàr havonta.
2016. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1. Ez hülyeség, hogy át kell térni osztottra, teljes testtel ugyanúgy lehet fejlődni mint osztottal.
2016. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Amit az utolsó ír az hülyeség, teljes testtel sokkal jobban lehet fejlődni, mint osztottal. Összehasonlíthatatlan.


Ha heti 1g cuccot tolsz, akkor esetleg oszthatod kicsit.

2016. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Írtam, hogy jobban nem lehet? Köss már belém feleslegesen, és nincs mindenkinél "összehasonlíthatatlan" fejlődés a kettő edzésterv között. Akkor írjam én is, hogy te is hülyeségeket beszélsz?
2016. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!