Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hányadik héttől menjen provi...

Hányadik héttől menjen provi sustanon mellé?

Figyelt kérdés
heti 500 mg szuszi mellé hányadik héttől menjen provi? 2 verziót ajánlanak, egyik hogy első naptól minden nap, de van aki azt mondja hogy első 1-2 hétben nem kell, mert még fölösleges, és a szuszi is jobban üt ha elején nem megy provi

2016. máj. 30. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A proviron szar. Arimidex kell, 0.5mg minden 2.nap
2016. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sok kurát néztem neten, provi is sok helyen volt, annyira nem lehet rossz. vagy...?
2016. máj. 30. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
A provi más néven methyl-DHT, amit az enyhe aromatizáló gátló hatása miatt használnak a kispénztárcájúak, rendes aromatizálódás gátló helyett. (pl arimidex). Arról nem is beszélve, hogy ha hajlamos vagy a kopaszodásra, akkor a DHT csak felgyorsítja még jobban ezt a folyamatot. (Persze mondom, csak annak aki amúgy is hajlamos rá. Aki nem, annak nem különösebben)
2016. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sok helyen azt olvastam hogy ilyen alacsony kura mellé, és ha csak tesztó megy, elég a provi, de sok ember azt is csak akkor szed ha gond van, ezért én csak provit vettem, ezért érdekel hogy elejétől menjen, vagy csak pár hét mulva? Ha szerinted kotelezo más is, az mikortol?
2016. máj. 30. 20:06
 5/6 A kérdező kommentje:
De kb 10 emberrel beszéltem és mindenki provit mondott :/
2016. máj. 30. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
A provit főkként csak idehaza használják, mert olcsó. Bármilyen külföldi oldalt, vagy fórumot megnézel, adex-et ajánlanak tesztó és egyéb aromatizáló cucc mellé. A lényeg, hogy a provimak én nem látom értelmét, és az adex mint írtam 0.5mg kellene menjen minden 2.nap már a kúra elejétől kezdve, és ha csak akkor emelni rajta, ha szükséges.
2016. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!