Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A zabpelyhet meg lehet enni...

A zabpelyhet meg lehet enni nyersen tejjel, vagy mindenképp főzni kell?

Figyelt kérdés

2016. jún. 28. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán lemegy úgy is,pár perc alatt megpuhul,én darált zabpelyhet szoktam venni,az még gyorsabban puhul.
2016. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
meg. szabad is, lehet is
2016. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mikró? nincs?
2016. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
meglehet, de a tejet hanyagoljad.
2016. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Meg lehet, de én meg szoktam mikrózni egy kicsit. Valamint vízzel szoktam tej helyett.
2016. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amúgy én úgy szoktam, hogy forralok vizet, ezt ráöntöm egy mélytányérban lévő 100-150 g zabra, összekeverem, várok 1-2 percet, és kész. erre mehet gyümölcs, vagy kakaópor, vagy fahéj stb. sokan fehérjét öntenek rá és összekverik vizel. igazából miondegy
2016. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár én agyonfőzve szeretem, egyszer kipróbáltam nyersen, kókusztejjel. Finom volt :)
2016. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En ugy szoktam, hogy egy adag feherjet csinalok a shakeremben, majd ahhoz rakok zabpelyhet. Hagyom allni par percig, addig szepen megpuhul, es megiszom.

Tejjel is lehet, ugy is ettem mar, csak en a benne levo tejzsir/tejcukor/stb miatt nem ajanlanam.

2016. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!