Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetséges valaki...

Hogyan lehetséges valaki ennyire szárazon tömegelni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, jó étrendet tartott örök életében az első 1 év edzés után 67->82 kg felment, zsíros lett nagyon, visont izom is volt rajta bőven, 40-es felkarja volt és ba.szott nagy háta meg minden, lábak is, nem zsírpacal volt a csávó, lediétázott és fele akkora lett, de sokkal mutatósabb.


Jelenleg tömeget növel és fél év alatt 10kg felkapott magára és a testzsírja szerintem inkább csökkent, minthogy megnőtt volna. Rákérdeztem, azt mondja játszodozik a szénhidráttal hol magas hol alacsony és többet nem emeli meg drasztikusan, tömeg mégis jól jön neki, durván izomsodik, szárazon mondhatni, a testzsírja nincs több 10-12%-nál.


Nekem gyanus naturálban ez ? Jelenleg 79kg


2016. júl. 11. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:

kevés az infó, azért 79 kg nem genetikai határ 2m embernek.

160nak meg bőven túl

2016. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
figyi, itt csak az a baj, hogy mindenki más szemmel nézi ezt a sportot. mivel te neked a "zsíros lett nagyon, viszont izom is volt rajta bőven, 40-es felkarja volt" - neked a 40-es kar nagy, a mi szemünkben az semmi. tölts fel képet, mert ez igy nagyon relativ. ha valaki haladóként 10 kg száraz izmot felpakol fél év alatt, az gyanús, de tényleg látatlanban nem tudjuk
2016. júl. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Úgy ha cuccol.
2016. júl. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cortez70 ***** válasza:
5%
40-es kar? Az vicc szálkásan is. Ahhoz még nem kell cucc.
2016. júl. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Főleg úgy gyanús, hogy az első évben valamit elég rosszul csinált, ha 15 kilóban rengeteg zsír volt. Persze hirtelen megtanulhatta, hogy mit merre, de azért ez is hozzátesz a többihez, én is cuccra gondolnék, fél év alatt 10 kiló izom is sok s a leírás alapján nem nehezen zsírosodó fajta, extrém éles a váltás.
2016. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cortez nem azon van a hangsúly...olvasd el megint
2016. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Cortez70 ***** válasza:
0%
Leszarom. Az nokedli kar. Nem kell kox hozzá. Ennyi.
2016. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
ennyi
2016. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Klanwarrior ***** válasza:

Én 1 év alatt 69kg-ról 80kg-ra mentem föl..

Naturálban, full szárazon végig :D

Nagyon sok ch kell, hogy zsírosodjak, mégis jött a tömeg az elején.

Ő is így lehetett...

Bár fél év és 10kg együtt azért durván hangzik naturálban.. Kétesélyes:)

2016. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!